Rüyada Küpe Görmek

Eşinin kulağında küpe görmek ticaret yapmaya, Kulaklarına küpe taktığını görmek Kur an ı güzel okumaya yahut güzellik ve mala, Hamile kadının kulağında küpe görmesi oğul evladına; bu küpe altınsa oğlunun hafız olacağına, gümüşse yarı hafız olacağına, inccisiz bir küpeyse ses sanatkarı olacağına, Erkek çocuğun kulağında görülen küpe zinete, genç kızın küpe görmesi evlenmesine, Büluğa ermiş erkek çcuğun küpe takması akıl noksanlığına, ayıplanan bir iş yapmaya, Kulağında birçok küpe görmek şeref ve itibarla birlikte ilme, Birçok kadının kulağında güzel küpeler görmek bayındır ülkelere, mamur şerilere ve buralarda yapılacak karlı ticarete ve hoş geçime delalet eder.

Güzel haberler alacaksınız. Çok ilginç ve güzel bir iş sahibi olabilirsiniz.

Eş, sevgili ile ilgili kısmettir. Küpenin yapıldığı Madde ile birlikte yorumlanır.

Güzel haberler alacaksınız. Çok ilginç ve güzel bir iş sahibi olacaksınız.

Güzel haberler alacaksınız. Çok ilginç ve güzel bir iş sahibi olacaksınız.

Rüyada Küpe yorumları

melike

ruyamda kendımde mavı taslı altın kupe gordum

elif

rüyamda bir başkasının kulağında muhammed yazılı altın küpe gördüm:)
yorumlarınızı istiyorum

makbule

ruyamda arkadasimin annesi bana onun kupesini verdi. Kulagima takmak istedim ama sigmadi. Ondan sorna onun annesi bana daha buyuk birsey verdi.. Aynaya bakarken kulagimin deligi dahada buyumeye basladi.. Cok ilginc bir ruya.. biri bana anlatabilirmi.. ruyamanin anlami nedemek diye??

Saygi ve sevgiler.. Sagol

ayşe

vitrinde vidalı şeffaf taşlı platin renginde küpe doluydu kiracı avukat kız bir tane küpe eline alınca sanırım elnden aldım hepsi benim düşündüm

seher

rüyamda babam bana ve ablalarıma küpe almış sanırım gümüştü hepimizede verdi fakat modelleri fartklıydı en büyük küpeyi kız kardeşime verdi bu ne anlama geliyor

kaderrr

rüyamda birisi nekadar güzel küpen var diyodu. ben kulağımda küpe olduğunun farkında değildim. elimi kulağıma attığımda annemin düğünde bna taktığı set takımın küpesi vardı.üzerinde küçük beyaz taşlar olan bi küpeydi. yorumunuzu bekliyorum..


eşimle tartışma anında bardağı duvara vurup kırdım.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*