Rüyada Kusmak Görmek

Zor olan işleri halletmeye, emaneti iade etmeye, pişmanlık ve tövbeye, gam ve kederden kurtulmaya, Bal kusmak tövbe etmeye, inci kusmak Kur an ilmine ve hayırlı söze, süt kusmak İslam ölçülerinin dışına çıkmaya, yediği şeyleri kusmak mal ve dünyalıktan bbir kayba, kan kusmak mal ve çocuğa, uzakta bulunan yakının geri gelmesine, Hastanın çok miktarda kusması onun vefatına, Kustuğunu yemek yaptığı hayırdan vazgeçmeye, İnsana irkinti vermeyen, hoş ve güzel şeyler kustuğunu görmek huzu ve siması güzel olanevlada delalet eder.

Düşünmeden hareket ettiğinizi, bu durumun ilerde sizi zor duruma düşüreceğini işaret eder.

Düşünmeden hareket ettiğinizi, bu durumun ilerde sizi zor duruma düşüreceğini işaret eder.

Genelde iyi sayılmaz. Kişinin konuştukları veya sağlığının bozulması yüzünden sıkılacağına işaret eder.

Oruç olan bir kimse, Rüyada kustugunu ve onu yaladigini gören kimse borcunu ödemeye kudreti oldugu halde onu ödemedigine ve bundan dolayi günahkar olduguna isarettir. Legen içine kustugunu gören kimse. günahlanndan tövbe eder ve hanimi ondan haram bir mala nail olur. Eger kusuntunun tadi iyi ve kolayca kusarsa, o kimsenin tövbe etmesine ve sapikliktan kendi istegiyle dönmesine isarettir. Eger kusuntunun tadi pis ve çetin kusarsa, o kimsenin bulundugu sapikliktan dönmesi onun vücudunda bulunan isdiraba, mal ve kazancinda meydana gelecek musibete bunlar gibi ugrayacagi belalara binaen zorla mümkün olacagina isarettir. Kusmak, Rüya sahibinin haksiz almis oldugu bir seyi sahibine vermesine isarettir. Bu hal ise, tövbe ve pismanliktir. Eger kan kusarsa, o kimse günah islemekten vazgeçer veya haram bir mal kazandigina pisman olur, yaninda olan emaneti sahibine verir. Eger sarap içse ve onu kussa o kimse haram bir mali elde eder ve onu sahibine vererek bundan tövbe eder. Sarhos olup kustugunu gören kimse, cimri oldugundan çoluk çocugunun geçimi için para sarfetmeyip, ancak kendisinde fazla olan bir seyden geçimlerini temin ettigine ve bundan da pisman olduguna isarettir. Agiz dolusu aci safra kustugunu gören kimse, bir cezadan dolayi günah islemekden beri durur. Yemek kustugunu gören kimse, bir adama bir sey bagislar. Kusuntu yemegi tekrar yuttugunu gören kimse, yaptigi bagistan geri döner. Kusuntu yedigini gören kimse, mal, hayir ve söhrete erisir. Takat getiremeyecek derecede kustugunu gören kimse, ölür veya ölüme yaklasir.. Fazla kan kustugunu görse, fakir için mala, bir çocugun dünyaya gelmesine veya yakin akrabalarindan gurbette bulunan bir kimsenin yolculuktan geri dönmesine isarettir. Bazi tabirciler kusmak, yemek suretiyle fazla mal israf etmektir. Bütün kusuntular, fakirler için hayra; zenginler için ise, makbul olmayip belki onlarin mallari hakkinda zarardir, dediler.

Rüyada Kusmak yorumları

Aslı

rüyamda demir bilye kusuyordum

fadile

rüyamda kızım balkondan düştü sonra kustu acaba ne anlamına geliyor.

filiz

rüyamda kusuyordumm ve bazen kusarken gözlerımm dönuyordu cok korktum acaba ne anlama gelıyor

aliriza

rüyamda ölmus babami kusarken gördum üperdim acaba ne anlama geliyor

senem

rüyamda süt kustuğumu gördüm

neşe

ben rüyamda şurup içip kustuğumu gördüm. editörlerin şurup içip kusmanın ne demek olduğunu söylemelerini istiyorum.

neşe kurt

çok ta iyi bir rüya değildi şurup içip kustum ama anlamınıda çok merak ediyorum

meleat

Ruyada esimin ustume kustugunu gordum zorlanarak cokca bende ona uzulup telaslanip sariliyorum
Ne anlam tasiyor

MAKBULE

RÜYAMDA MİDEM BULANIYORDU KUSMAYA ÇALIŞIYORDUM KUSAMIYORDUM. SABAHTA KALKTIĞIMDA MİDEM KÖTÜ. BOĞAZIMDAN KAN GELDİ.

Çınar

Rüyamda oğlum mavi ve pembe kusuyordu boncuk gibi cezvelerin icine cezvelerin birinin siyah sapı vardi digerinin yoktu

Sabiha

Heder olmus peyniri yiyorum ve kayinvalidem geliyo ve ben kusmaya basliyotum

ibrahim

eeeeeeeeşim beni ryasında kustugumu ve basımda bir adamın basımdan tutugunu görmüş ve sonra eşim adamın ellerini çekmiş kendisi başıma su dokerek rahatlamaya çalışmış

rabia

Ruyada esimin ustume kustugunu gordum zorlanarak cokca bende ona uzulup telaslanip sariliyorum
Ne anlam tasiyor ?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*