Rüyada Kuş Yuvası Görmek

rüyada Kuş Yuvası görmek

Rüyada kus yuvasi görmek, ibadet edilen yere isarettir. Rüyada Kuş Yuvası görmek, münzevî hayat yaşayan âbid kimselerin
mescidlerine işarettir. Yine kuş yuvası, zevceye, ticarette başarıya ve menfaata delâlet eder.

Rüyada kuş yuvası görmek, münzevî hayat yaşayan âbid kimselerin mescidlerine işarettir. Yine kuş yuvası, zevceye, ticarette başarıya ve menfaata delâlet eder.

Rüyada Ağaç üzerinde kuş yuvası görmek, zevceye ve şahid olan birinin şahitlik yaparken durduğu noktaya delâlet eder. Yine ağaç üzerinde kuş yuvası görmek, kuşun delâlet ettiği kimseye işarettir.

Hamile kadının ağaç üzerinde kuş yuvası görmesi, çocuğunun salimen doğmasına delâlet eder. Yine kuş yuvası görmek, hayırlı bir zevceye, kazançlı bir işe, menfaat ve hayıra delâlet eder.
Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kuş Yuvası Görmek yorumunu okudunuz. Kuş Yuvası ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kuş Yuvası rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada İn Görmek | Rüyada İnadetmek Görmek | Rüyada İnanç Görmek | Rüyada İnançsız Görmek | Rüyada İnanmak Görmek | Rüyada İnat Görmek |