Kuş Yuvası

Rüyada kus yuvasi görmek, ibadet edilen yere isarettir. Rüyada Kuş Yuvası görmek, münzevî hayat yaşayan âbid kimselerin
mescidlerine işarettir. Yine kuş yuvası, zevceye, ticarette başarıya ve menfaata delâlet eder.

Rüyada kuş yuvası görmek, münzevî hayat yaşayan âbid kimselerin mescidlerine işarettir. Yine kuş yuvası, zevceye, ticarette başarıya ve menfaata delâlet eder.

Rüyada Ağaç üzerinde kuş yuvası görmek, zevceye ve şahid olan birinin şahitlik yaparken durduğu noktaya delâlet eder. Yine ağaç üzerinde kuş yuvası görmek, kuşun delâlet ettiği kimseye işarettir.

Hamile kadının ağaç üzerinde kuş yuvası görmesi, çocuğunun salimen doğmasına delâlet eder. Yine kuş yuvası görmek, hayırlı bir zevceye, kazançlı bir işe, menfaat ve hayıra delâlet eder.
Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kuş Yuvası Görmek yorumunu okudunuz. Kuş Yuvası ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kuş Yuvası rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Karnıbahar Görmek | Rüyada Karnıyarık Görmek | Rüyada Karpuz Görmek | Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek | Rüyada Karpuz ve kavun Görmek | Rüyada Kart Görmek |