Rüyada Kurt Görmek

Kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, Amir yahut büyüğünden hoş bir söz işitmeye, senenin aylarına,

Kurt avlamak ferahlık ve sevince, Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine, Kurt başı makam ve itibara, Kurdun ısırması zarara,

Kurt zalim düşmana, işini gizemeyen mahir hırsıza, Kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına;

Solucan türü kurtçuk mal ve menfaate, Vücudundan kurtların dökülmesi evlad ve hizmetlilerin çoğalmasına,

Kurtların insanın etinden yediğini görmek, eş ve yakınlarının kendi kazancından geçinmelerine, Çok iri kurtçuk büyük bir göreve, şeref ve itibara; yeşil kurtçuk saliha bir kadınla evlenmeye delalet eder.

Rüyada küçük kurtlar, yasa dışı parayı, haramı, haksızlığı işaret eder.

Rüyada kurt görmek, zalim, hain, yalanci bir amir tabir olunur. Kurt eti haram mala, sütü ise korku ve endiseye isaret eder.

Kirmani'ye göre; rüyasinda bir kurdu öldürdügünü gören, dininden ayrilir. Bu Rüya hayirsizdir. Rüyada bir kurt basi gören, büyük bir rütbeye ulasir.

Kurt derisi veya kemigi buldugunu görenin eline mal geçer.

Kendisini bir kurdun isirdigini görene devlet tarafindan bir zarar gelir. Yataginda kendisi ile birlikte bir kurdun yattigini görenin esine bir devlet adami tarafindan tecavüz edilir.

Ebu Sait El Vaiz e göre; rüyasinda kurt gören zalim bir düsmanini görmüs olur.

Bir rivayete göre, evine hirsiz girer. Bir kurt avladigini gören, hayra erisir.

Bir kurdun sigira dönüstügünü görmek, hirsizin tövbe etmesine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kurt, zalim bir düsman ve yalanci bir hirsizdir. Kendi evinde bir kurt oldugunu gören kimsenin evine bir hirsiz girer.

Rüyada kurt görmek; arkadaş seçerken dikkat etmeniz gerektiğine aksi taktirde zarar göreceğinize işarettir.

Ayrıca rüyada kurt görmek hasetçiliğe, ibadetleri eksik yapmaya işaret eder.

Rüyada Kurt yorumları

Adsız

Rüyamda kurt olup avlanıyordum

Caner

Bu gördüğüm rüyadan 1 gün önce yani dün tarihi itibari ile arkadaşın evindeydim hatta 1 gün evlerinde misafir kaldım.

ŞÖYLE Kİ ; Rüyamda köy yerinde gece yarısı Arkadaşın 7 Yaşındaki küçük kızı wc için kapıya çıktığında o anda küçük kızın aşırı derecede fizzahla bağırdığını duydum. sonradan da hemen öğrendim ki kurt tarafından saldırılarak alınıp kurt tarafından kız çocuğunu yemek için götürüldüğüni öğrendim. ve o anda etraftaki tüm komşular sese karşı gece yarısı arkadaşın evine geldiği, tabi bende gittim. kurt tarafından götürülen küçük kızın babası (yani arkadaşım olan kişi) dağlık yerlerde kızını aramaya gitmişti. bizlerde o alandaki eski sığınak tipi çukurlu ve eski yerlere bakıp kurttan kızı kurtarmak için arama bulma mücadelesi ediyorduk. kızın annesi de evde fenalaşmış bayılmıştı komşular tarafından kendisine getirilmeye çalışılıyordu. o anda ise arkadaşın evine tekrar aramayı bırakıp dönüş yaptığımda sınıf arkadaşıma rastladım olayı duymuş şehirden geldiğini söyledi. ve o anda uykudan uyandım.
-------------------------------------
BU RÜYAMIN KONUMU NEDİR NE OLABİLİR. RİCA EDİYORUM CEVAP VERİRMİSİNİZ

hayat

ruyada kurt gordum kurt beni seviyordu ben ondan kurtulamiyordum amma o sevgili olmak istiyordu ellerimi falan tutmusdu amma ben sevgilim icin endiseliydim onu seviyordum amma kurt yuzunden ona gidemiyordum

İsmimi ver

Rüyamda bir kurt gördüm ve o kurt kızıma saldırdı ve gözümün önünde kızımı parçalara ayırdı ve yedi ve korktum

isimsiz

rüyamda kurtlar tarafindan saldiriya ugruodum ve iki tane kurt öldürdüm....

EMRAH

KURT VE KARTAL KARŞI KARŞIYA ASALETLİCE DURMUŞ BİRBİRLERİNE BAKIYORLARDI BEN İSE ÇOK YÜKSEK Bİ YERDE BULUT GİBİ BİRŞEYİN YANINDAYIM VE ONLARI İZLİYORUM BU NE OLABİLR

Kurt

Bugün sabaha karşı Kurt gördüm, gerçek hayatta da kurtları çok severim rüyamda kurt yaralıydı bana sığındı bende onun yarasını tedavi ettim kurdun başını okşadım beni ısıracak gibi hissettim kucağıma uzandı sevgi ve şefkat gösterince oda benim dizlerimde uyudu, bu rüya hayırlımı hayırsız mı acaba ?

buse

Bn kurdun kuzenimi yediğini ve kocaman kafasını gördüm ya çok korktum...

zahide

rüyamda-kurtlara-hükmediyordum-birsözümle-geliyor-birsözümle-gidiyorlardı

murat

rüyamda kurt

dilarayükt

rüyamda kurdun sadece kafasını yandan gördüm çok bü

mahir

korkudan nasıl bağırdığımı biliyom

ayberk

insanlar kurtalara çalışıyorlarda. kurt beni öldürmeye çalıştı son anda uyandım

kelow

rüyamda bir kurt saldırmak için bana doğru koşuyordu. ben de ona vurarak kendimi korumak istedim ama vuramadım. kendimi yerde buldum. yerde cenin pozisyonunda yatarken kurt da boynumu kemiriyordu. ben ise daha sonra o şekildeyken kurtun başını okşamaya başladım. wtf

berke

ruyamda kurbağa , küçük balıklar ve 1tanede büyük balık gördüm ve bunları aynı anda gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*