Rüyada Kurbağa Görmek

Kulluk vazifelerini yerine getiren kimseye; kimseye zararı dokunmayan, temiz ve mütevazi bir kadına; kurbağa topluluğu hilekar kavimlere, açıktan zikir yapan yoksullara, züht ve takva ehli insanlara yahut bekçilere, Kurbağalarla beraber olduğunu görmek kkomşu ve yakınlarıyla güzel sohbet etmeye işarettir.

Rüyada Kurbağa eti akraba ve yakınlarından az bir menfaate yahut mülke nail olmaya işarettir. Rüyada Kurbağa avlamak akranlarını alt etmeye yorumlanır.

Rüyada Kurbağaların bir yere yahut yerleşim alanına topluca girmeleri azaba, çıkmaları dua ve niyaz, namaz ve sadaka ile azabın kaldırılmasına işarettir.

Rüyada Kurbağaya rastlamak faziletli, salih bir kimse ile anlaşmaya delalet eder.

Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine işaret eder.

  • rüyada kurbağa sesi duymak

Rüyada kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından Başkan seçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın. Geveze dost, arkadaştır. Kurbağa sesi de dosttan gelecek haberdir.

Eğer rüyada kurbağa gördüyseniz, çok yakın bir dostunuz olduğuna işaret eder. Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır.

Rüyada kubağa görmek çok yakın bir dostunuz olduğuna işaret eder. Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır. Onun dediklerini ciddiye alın.

Bir kimsenin rüyada kurbağa görmesi, âbid ve Allahu Tâlâ'nın emirlerini yerine getirmeye çalışan adama delâlet eder.

  • rüyada kurbağayla konuşmak

Rüyada kurbağa eti görmek, dostlardan menfaate, kurbağa ile konuşmak, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada birçok kurbağayı bir yerde görmek, hayır ve berekete delâlet eder. Rüyada bir kurbağa bulduğunu görmek, hayırlı ve faziletli bir zat ile sohbete delâlet eder.

  • Rüyada kurbağa avlamak

Geçimini sudan kazanan kimsenin rüyada kurbağa görmesi, hayra ve berekete delâlet eder. Rüyada kurbağa yediğini görmek, bir mülke mâlik olmağa delâlet eder. Rüyada kurbağaları avladığını görmek, emsal ve akranlarını kahretmeye alâmettir.

Bazı kere de rüyada kurbağa görmek, hür, temiz, mütedeyyin, gönlü alçak ve hiç kimseye eziyet vermeyen iyi bir hanıma delâlet eder.

Rüyada Kurbağa yorumları

Emine SARI

kurbağanın kediyi yuttuğunu görmek.

leyla

yuxuda qurbagalar ustume yagirdi,hamsi yawil yawil ve balacaaaa.cox iyrencdiler(((((bunun menasi ne ola biler???

ayise

Babamin halamin ninemin olduyunu gordum.ayni insan beni de vuruyo.Ben bu insani gore bilmiyarum.arkamdan isabiet eden silah sanki gercekten canimi yakdi.

heja

kurbağa bir anda bana saldırıyor ve ben hiçbir şey
yapamıyorum çok korkunçtu

Aysun

rüyamda zorla ayağıma kurbağa atmaya çaılışıyorlardı ve kurbağa ayağıma çıkmıştı bende silkeledim ve çığlık attım

aslı

rüyamda kaplunba rengarenkti sırtımda duruyordu renkleri cok güzeldi cicik desenleri vardı kablunbanın cok hoşuma gidiyor ama orda uyandım

nurr

rüyamda kara bir kurbağanın zıpladığini gördüm

Aynur

Rüyamda banyoda kurbağa ve baykuş görmek ne demektir?

gaye

rüyamda yağmur cok yağmış her yer kurbağa dolu ve kocaman artık evlere giriyorlardı halam gerçekte olü ama rüyamda halam eline alıyor ben çok korkuyorum ve ağlıyorum sonra bir tanesi arkamdan sırtıma çıkıyor

koşturan

Rüyamda kurbağa Gördüm Mahalleyi Goşturuyoduk Beraber ..

Özlem

Rüyamda bir dereye düşüyorum ve yüzlerce kurbağa var. İğreniyorum. Birkaçı elime yapışıyor atıyorum. Çok garipti. Yorumlar mısınız?

DAVUT

MERHABA;
RÜYAMDA GEMİNİN İÇİNDEYİM DENİZİN İÇİNDE BİRSÜRÜ KURBAĞA İNSANLAR KARAYA YÜZMEYE ÇALIŞIYOR ÜZERLERİNE ZIPLIYORLARDI BENDE GEMİNİN İÇİNDE KORKMUŞ BİR ŞEKİLDE İZLİYORUM GEMİDE BİR SÜRÜ İNSAN VAR AMA SAKİN VE KORMUYORLARDI.. ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜR EDERİM...

yasemin

rüyamda kahverengi bir kurbağa başıma atladı

zeynepuçan

rüyamda kurbağa elkime yapıştı salladım çıkmadı

berhan

abi yorumlarınız cok komik ve garip....yok mızrakla kurbağa avladım üstüme atladı... köpekmi abi bu ...abi bence cok film izliyonuz oda bilinc altınıza giriyo

gurbağa

Gurbağalarla oturmuş muhabbet ediyoruz.Sonra kafaları çekmişiz o biçim. :D

aleyna

rüyamda 3 kurbağa gördüm ikisinden kaçtım üçüncü üzerime atladı ama adam mızrakını atıp öldürdü

sezer

Rüyamda cırbağalar üstüme hoplerdi.Gurbağalar bağırerdi.

Sema

Rüyamda bir kurbağayı eldivenle tutuyordum biraz da zor zaptediyordum büyüktü biraz. Arada heyecanlanınca şişiyordu ama çok tatlıydı nedense çok sevimli gelmişti bana. Acaba anlamı ne olabilir?

doğan

rüyada tuvalletteyim halamın oğlu bir açıklık bir ara buluyor ordan üstüme bir kurbağa atıyor sırtıma değiyor iğreniyorum ve çok kızıyorum

doğan

aleyna sen çok yaşa güldürdün beni :)

selman

rüyamda kurbağayı cebime alıyordum sonra yolculuğa çıkıp tekrar olduğum yere gelince sesini duydym sonya onu serbest bıraktım

mahmutsu

Kizim suan 4 aylik. Ruyamda buyuk bir kurbaganin onun ensesine zipladigini gordum. Korkarak uyandim.


bende lavobada kapinin arkasnda grdm.oylece durup bakiyodu.cvp

zehra

eski boş ve karanlık bir odadaydım .aşağıdan garip sesler geliyorsdu.aşağı indim.2 tane saydan kanatlı şeyler vardı.ve bir tane de yılan . yarısı siyah yarısı beyazdı.oraya gittim elime bir asa verdiler.asa şöyleydi bir yılan sarılı idi çok korkmuştum ve hemen ordan çıkıp kendimi balkondan aşağıya attım ve uyandım.

eda

Gökten diger hayvanlar aşağı da ama bir süre sonra gökten dev gibi bir kurbağa indi

ramazan

rüyamda bağda 2 ayrı yere akan su borusu var birinden su akıyor biri tıkalı tamir etmet için boruya ellediğimde zorlamadan kırılıverdi sonra kırık olan borunun içine baktığımda boru tıkalıydı salladım her yer irili ufaklı kurbağa oluverdi bir kaç tanesi çizmemin içine ve koynuma girdiğini gördüm

ramazan

rüyamda bağda 2 ayrı yere akan su borusu var birinden su akıyor biri tıkalı tamir etmet için boruya ellediğimde zorlamadan kırılıverdi sonra kırık olan borunun içine baktığımda boru tıkalıydı salladım her yer irili ufaklı kurbağa oluverdi bir kaç tanei çizmemin içine ve koynuma girdiğini gördüm

emine

Rüyamda hocam kurbağa yutuyordu sonra bana atıyordu çok korktum

turgut

Rüyamda kurbağa gördüm tam olarak şöyle kardeşimin yüzüne kurbağa koyuyorlar ve yüze iyi geldiğini güzelleştirdiğini söyleyip benim yüzüme de koymaya çalışıyorlardı bende korkup yüzümden kurbağayı atmaya çalışıyordum fakat kurbağa çok büyüktü ve ayaklarıyla yüzümü tekmeliyordu bende yüzümü ellerimle kapatarak atmaya çalışıyordum.fakat tekrar tekrar yüzüme doğru zıplıyordu.

aleyna

kurbağalar bize komşuluğa geliyor ve muhabbet ediyoruz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*