Rüyada Kol Görmek

Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve Ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe; çıplak kadın kolu dünyalığa delalet eder. Kollar iş ortaklarına, iki dosta, kardeşlere ya da yetişkin çıcuklara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Pazu.)

İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.

İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.

Kol, evli bir çift arasında bazı anlaşmazlıkların yaşanacağına işarettir. İlişkinize birtakım insanlar girip, aranızı açmaya çalışabilir. Dikkat.

Rüyada kol görmek insana bütün islerinde yardim eden akraba, oda, ortak, memur, hizmetçilerle yorumlanir. Bir , kimse rüyasinda kolunu güzel, etli, dolgun görse dünyada yaptigi bütün islerden kolaylik ve herkesten yardim görecek demektir. Kolunu egri, biçimsiz ve zayif görmek, kendisine yardimci olduklarini sandigi adamlarin ona ihanet etmeyi düsündüklerine; kolunu çolak ve ise yaramaz derecede kuvvetsiz görmek, çocuklarinin ve yakinlarinin kendisine yardim edemeyecek durumda olduklarina; bir kolunu uzun, ötekisini kisa görmek, ümit ettigi iki kisiden birinden yardim görecegine, ötekisinin bunu yapamayacagina delalet eder. Rüyada kol, kuvvet, iktidar, ustalik ve mal ile de tabir olunur. Kolunun ise yaramaz derecede sakat oldugunu görmek, arkadas ve akrabalarinin kendisine yardimda aciz bulunduklarina; kolunun siyah killarla kapli oldugunu görmek, baslamak istedigi bir iste basarili olacagina; aksine ince ve kilsiz görmek de bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Erkek için killi kol hayirdir, kadin için ise iyi degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kollar, Rüya sahibinin iki dostu, yakin kardesi, balig olmus çocuklari ya da kendi haline uygun ve kendisiyle faydalanacagi vi kendilerine itimat edecegi iki ortagidir. Bir kimse rüyada kollari kisa bl adam görse, o adamin yigit, cömert ve kendisini begendigine isarettir.

Rüyada Kol yorumları

Kadriye özer

Rüyamda bir akrabamızın kolunun kopuk olduğunu ve bana verdiği ni gördüm şimdiden teşekkür ederim

merve

rüyamda yasli bir kadın ekmek bicagıyla sol kolumu kesmeye calisirken annem onun elini kesti.

Nur

Rüyamda vefat eden eşimin tabuttan sol kolunu görüyordum.

bekir

rüyamda sağ kolumun kıpkırmızı (aşırı derecede) olduğunu görürüm. Sonra kaşırım patlamış sivilce gibi kolumun her yerinde boncuk boncuk görürüm. Çok korkarım koluma bakmaya korkarım elimi sürttüğümde ise elimle hissederim. Lütfen yardım yorumlayın

sevim

askerdeki yiğenimin sol kolu kesilmişti elindeki yara yüzündan olmuş ben ondan sıcak ekmek isterken gördum ve ağladım

hanım

bi erkek kolun bana dogru uzandıgını gördüm

caner

rüyada olmüşa babamı koluma vururken gördüm

sermin

ölmüş annemin kolunu dikişli olarak gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*