Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek, Zinet eşyasına, mal ve yeteneğe, Kına ve boya kadınlar için sevinç, ferahlık ve güzel elbiseye,

kadının eline kına yakması kocasından göreceği iyiliğe, kınanın tutmadığını görmesi kocasının sevgisini açığa vurmamasına, ele yaktığı kınanın nakışlarının boozularak karıştığını görmek çocuklar yüzünden sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Erkeğin elinin üzerine nakışlı olarak kına yakması iş ve sanatında şöhret bulmaya yahut zillete düşmeye, avuç içini kınlaması mala, sevinç ve ferahlamaya,

Parmak uçlarının kınalı görünmesiüzüm ve hurma mevsiminin gelmesine, El ve ayakların kınası kişinin durumuna uygun düşen eve, mal ve dünyalığa, Kına ve boya durumunu gizlemeye, amelleri gizli yapmaya,

Parmakların kınalanması ya da boyanması ı çokça zikretmeye, tesbihhata, Sakalı kınalamak sünnete uymaya,

Saçları ağaran kimsenin başına kına yakması gücünün artmasına, derecesinin yükselmesine, Saçları kınalamak kadın için sevinç ve mutluluğa, erkek için makam ve maddi imkana, Kına satan kimse müjde ve sevince, şefkat ve herhamet görmeye delalet eder.

Rüyada kına görmek, iş yaşamında iyi işlere girişeceğinize işaret eder. Rüyasında kına yakan kişi, güzel haberler alacak demektir.

Rüyada kına Beğenilmek ve kısmettir. Rüyada kina görmek süsle yorumlanir. Rüyasinda eline kina yaktigini görmek, ziynete, süse düskün bir kisi olduguna isarettir.

Rüyasinda baska birisinin eline kina yaktigini görmek, merhamet, sefkat ve müjde ile tabir olunur. Kirmani ye göre; kinayi bir kap içinde görmek, mal ve müjdedir.

Ellerini veya ayaklarini kina ile boyadigini gören, ailesini zengin eder.

Bir rivayete göre de dinde fesattir. Diger bir rivayete göre, ailesine ait bazi isleri saklar. Sakalini kina ile boyamak, ibadeti gözleme, fakirligini halktan saklama, uzun ve hayirli ömür, Allah (cc) rizasi için çalismak seklinde yorumlanir.

El ve ayaklarina kina koydugunu gören, kadin ise hileci olur. Bir rivayete göre kocasinin islerine hizmet eder. Eger boyamak seran mekruh ve kinadan baska bir seyle yapilirsa, gelinlerden gayrisi için hayirsizdir.

Bir rivayete göre gelin için de iyi degildir. Kina yaktigini fakat tutmadigini görmek, halka göre meshur olan yani bilinen malini saklamaktir.

Kinanin tuttugunu görmek, ayiplarinin gizli kalacagina delalet eder. Saç ve sakalini çamurla ve ona benzer seylerle boyadigini gören, halini olmayacak mazeretlerle örtmege çalisir, veya tiksindigi bir fenaliga ugrar. Vücudunun boyanmasi uygun olmayan yerlerini boyamak hayirli degildir.

Ancak ilaç için boyuyorsa buna diyecek yok. Bir baska rivayete görede: Rüyada kina kisinin yapacagi isteki kabiliyetidir, Kina mal ve alideki zinetede isarettir

Rüyada kına görmek; sağlığınızın düzeleceğine, işlerde başarıya ve bol kazanç elde etmeye işarettir. Rüyada kına kisinin yapacagi işteki kabiliyetidir. Kina mal ve ziynete de isarettir.

Rüyada Kına yorumları

Esma

Ruyami tam hatırlamıyorum ama üniversiteden arkadaşım birisinden veya benden kaciyordu ben onu aramaya başladığım da bir kız bana yardım edip nereye gittiğini gösteriyordu aynı zaman da bana yaklaşıyordu arkadaşını gördüğümde oturduğum mahallenin bir sokagindan çıkıp diğer sokağa giriyodu elimde telefon arkadaşımi aralamaya çalışırken aarkadaşı elimi tuttu ve sen gerçek esmasin sana kına yakmadan bu son bulmayacak herkese yakılacak diyordu zorla yakmaya çalıştı ama ben kına ve elime yakarken yaktığını görmedim oldukça ürktüm sabah kalktığımda elimde kına da yoktu

Efraim

Rüyamda bir kadına kına yakiyordum bunun anlamı nedir acaba?

Şerife

Rüyamda elimdeki kınalar simsiyah olmuştu arkadaşımın kimde sarmıştı

rukıye

ruyamda annem benden kına ıstedi

meryem

akşam yattığımda hiçbirsey yoktu sabah kaltıgımda yuzumu yıkarken farkettim elimde kına vardı ama rüya falan hatırlamıyorum ne anlama gelir..

salah

gece hiç bişey yoktu sabah uyandıgımda ellerım bır kısımlarında kına rengını almış gördüm
ne anlama geldını ıncelermısınız

sude

Rüyamda kızımın ve kendi elime kına yakıyor dum

nilüfer

rüyamda elimi kınalı gördüm

ayşe

rüyamda elime süslü bir şekilde kına yakıyordum ve birde nenemin eline kına yakıyordum

hatice

rüyada kızımın başınakına yaktım ellerim kırmızı oldu rahmetlik annemi ve babamı gördüm

ilayda

elime kına sürdükten 2 gün sonra rüyamda elimde kına olmadığını gördüm ve şaşırdım uyanmış gibi oldum elime baktım kına yine yoktu sabah kalktığımda içimde garip bir his vardı anlamını gerçekten merak ediyorum.

onur

rüyamda iki elimde kına var dı anlamı nedir

feray suna

merhaba ben feray dun gece bır glın gördm ben bekarım ama benım elımıde kana yakıldı anlamı nedır acaba

fadime

merhaba ben evli 2 çocuk annesiyim rüyamda kırmızı bir örtü örtmüşlerdi başıma peygamber efendimiz elime kına yakıyordu bunun anlamı ne

naime gece

Gece parmaklarima kina yakmislar sabah uyandigimda kinali oldugunu gordum bunun anlami nedir

elif

rüyamda elime kına yakıyordum ama tutmuyodu bende sürekli sürekli kına yakıyodum

nermin

ruyamda bir erkeyin ayaqina xina yakirdin sonra oz barmaklarima yakdim

ozge

Valla ablabim elinede gece yakmislar sbh uyanmis elinde agac cizip parmak aralarina kina yakmislar nedir anlami

semra

rüyamda küçük yılanın önünden pide aldım

semra

rüyamda annemin tartıştı kadın annesini gördüm beni öptü bana makarnayla çikolata verdi evine gitti diğer kızı namaz kılıyodu sonra elime kına vardi ben diyodum sadece içine yakın ama üstünede yakmışlardı .ondan sonraki gece konuştun çocuk babamla ayny masada yemek yiyodu

sevcan

Rüyamda bilmedigm bir yerdeyim kücuk bir poşetin icinde tozdan(yeşil)kınam vardi.alıp gdcektim tanıdıgm biri senin degil bu benim dedi.benim kınalarım nerede dye sorunca yerini gösterdi yerde duruyorlardı 2 poşette ayrı ayrı.yine toz halindydi kınalar.poşetin içlerinde çok vardı.bir poşetteki diğer poşettekinden az eksikti.ama bu 2 poşet kına benim değildi.ne anlama geliyor bunlar?

tuba

rüyamda canım kurabiye yapmak istiyordu anem izin vermedi elimde kabın içinde un vardı un kınaya dönüstü bende kına yaktım yanlız kına çok çok akışkandı

şirin

Elektrikli süpürge görüyordum çooooook

berivan

Saçlarıma kına yakıyordum ve nenemle birlikte

songül

rüyamda kaynanam oglan çocuğuna kına yakıyo . ama bu oğlan çocuk benim kocamın bebek olduğu haliymiş,kaynanam bir tas paket kınaların içinden en güzelini seçiyo

HÜLYA

ELMDE KIRMIZI KINA OLDUĞNU VE SAĞ ELİMDE İYİ TUTMUŞ SOL ELİMDE TUTMAMIŞ

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*