Rüyada Keselenmek Görmek

Rüyada keselenmek, temizliğe ve borcu ödemeye, insanların işlerini bitirmek için devlet başkanı kapısında duran kimseye, günahlardan tövbeye ve iyi halli olmaya işarettir.

Rüyada keselenmek, insanların işini görmek için devlet ve hükümet erkanı nezdinde aracılık yapan kimseye; gardiyana, borçlardan kurtulmaya, temizliğe, tövbe etmeye yorumlanır. Keselenmek erkek veya kadın için elbiseye delalet eder.

Rüyada keselenmek kir çıkması, üzerinizdeki ağırlığı atarak mutlu ve huzurlu bir hayata başlayacağınıza, mütedeyyin olmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Ryüada temiz bir yerde keselendiğini gören sıkıntıdan kurtulur, borçlu ise borcundan kurtulmaya, hasta ise iyileşmeye tabi edilir.

Rüyada Keselenmek yorumları

figen

ablamı rüyamda keselenmiş yüzü her yeri parlıyor olarak gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Gulyagı Görmek | Rüyada Gümüş Görmek | Rüyada Gümüş para Görmek | Rüyada Gunah Görmek | Rüyada Günah işlemek Görmek | Rüyada Gundelıkcı Görmek |