Keselenmek

Rüyada keselenmek, temizliğe ve borcu ödemeye, insanların işlerini bitirmek için devlet başkanı kapısında duran kimseye, günahlardan tövbeye ve iyi halli olmaya işarettir.

Rüyada keselenmek, insanların işini görmek için devlet ve hükümet erkanı nezdinde aracılık yapan kimseye; gardiyana, borçlardan kurtulmaya, temizliğe, tövbe etmeye yorumlanır. Keselenmek erkek veya kadın için elbiseye delalet eder.

Rüyada keselenmek kir çıkması, üzerinizdeki ağırlığı atarak mutlu ve huzurlu bir hayata başlayacağınıza, mütedeyyin olmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Ryüada temiz bir yerde keselendiğini gören sıkıntıdan kurtulur, borçlu ise borcundan kurtulmaya, hasta ise iyileşmeye tabi edilir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Keselenmek Görmek yorumunu okudunuz. Keselenmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Keselenmek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Keselenmek yorumları

figen

ablamı rüyamda keselenmiş yüzü her yeri parlıyor olarak gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kilise ve mabet Görmek | Rüyada Kilit Görmek | Rüyada Kılıt ve kapalı yerlerı acmak Görmek | Rüyada Kıllar Görmek | Rüyada Kımono Görmek | Rüyada Kımya Görmek |