Kaymak

Alınteriyle kazanılan malın faydalı ve bereketli sonucuna, bir vesileyle gelecek toplu mala yahut ana karnındaki çocuğa, Kaymak bazen ucuzluk ve bolluğa, Kar ve kazanca; arzu edilen şeylerin gerçekleşmesine, Kaymak yemek, mukaddes beldeleri ziyaret etmeyye delalet eder.

Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder.

Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder.

Yiyecek olarak kaymak, türlü söylentiye neden olacak paradır. Kişiyi rahatsız edecek demektir.

Rüyada kaymak görmek, bebege delalet eder. Rüyada kaymak yedigini görmek, bol bir rizk ve berekete ve bazi yorumculara göre de Kabe yi ziyaret etmeye yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kaymak görmek, ana karnindaki çocuktur. Görülen kaymak taydasi çok, büyüyen ve lezzetli olan toplu mal ve ganimetten meydana gelecek riziktir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada kaymak yese u Teala o kimseye Beytü l Mukaddes i ziyaret etmeyi nasip eder, dediler. Kaymak, ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyaniklikta ugrattigi ve arzu ettigi seyi kolaylikla elde etmeye isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kaymak Görmek yorumunu okudunuz. Kaymak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kaymak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Kaymak yorumları

ESLEM

RÜYAMDA UZUN ISLAK KAYDIRAKTAN KAYDIM

ada

rüyada çamurku karın üstünde kayıyordum

özlem

rüyamda buztutmuş gölün üstünde kaydım buz kırıldı suya düştüm ve hemen çıktım hayır inşallah

azat bozda

yoğurt kaymağı yiyordum hayırlısı olsun

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Havaalanı Görmek | Rüyada Havai fişek Görmek | Rüyada Havale Görmek | Rüyada Havale etmek Görmek | Rüyada Havan Görmek | Rüyada Havan topu Görmek |