Rüyada Kaybetmek Görmek

Bakınız; Kaybolmak, Telef Etmek, Yitik.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Kaybedilen şey kötü ise Rüya iyi, kaybedilen şey iyi ise zarardır.

Kiymetli bir esyanizi ve Aile ferdinden herhangi birini kaybettiginizi görmek, geleceginiz hakkindaki endiselerinizin yerinde olmadigina delalet eder.

Rüyada Kaybetmek yorumları

sevim.

rüyamda ceketimi kaybediyordum ve bunun için birisi gelip beni bışaklıyordu

Orhan

Robot arkadasim vardi ruyamda iyi gunler iyi vakit kecirmisdik yani best friend idik. Sonra kaciriliyor uzayli mi ne terafindan bende aramaya gidiyorum ama bulduqumda hafizasini kaybetmisdi. Bende eski gunleri soyledim ona ama yine hatirlamadi bir sey. Sanki uzaylilara hizmet veriyordu artik.

Mert

merhaba;
Rüyamda arkadaşımın yenialdığı İphonunu kaybettiğini gördüm. ve inanamayacaksın ama sana bir sey söyleyeceğim dedi. bana kendisinin yeni aldığı iphonunu kaybettiğini söyledi. bu ne anlama geliyor?

kübra

Rüyamda nüfus cüzdanımı kaybetmiştim.ne doktora
gidebiliyordum ne ilaç yazdırabiliyordum.sonra
kendi doktoruma gittim benle ilgilendi,müdahele
etti.serum verdi bana.

Havva

rüyamda cep telefonumu ve anahtarımı kaybediyorum bir arkadaşım benim için arıyor bulamıyor bana parasını vereyim diyor daha sonra buluyorum çantamın tabanındaymış diyorum aynı arkadaşımın evinde elektirikli soba varmış o sobaya benim için tepside patates yemegi koyuyoruz sonra işe gidiyorum yolların kenarları çiçek açmış çiçeklerle ve güllerle doluydu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*