Rüyada Kaybetmek Görmek

rüyada Kaybetmek görmek

Bakınız; Kaybolmak, Telef Etmek, Yitik.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Kaybedilen şey kötü ise Rüya iyi, kaybedilen şey iyi ise zarardır.

Kiymetli bir esyanizi ve Aile ferdinden herhangi birini kaybettiginizi görmek, geleceginiz hakkindaki endiselerinizin yerinde olmadigina delalet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kaybetmek Görmek yorumunu okudunuz. Kaybetmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kaybetmek rüyanız hayr olsun.

Rüyada Kaybetmek yorumları

sevim.

rüyamda ceketimi kaybediyordum ve bunun için birisi gelip beni bışaklıyordu

Orhan

Robot arkadasim vardi ruyamda iyi gunler iyi vakit kecirmisdik yani best friend idik. Sonra kaciriliyor uzayli mi ne terafindan bende aramaya gidiyorum ama bulduqumda hafizasini kaybetmisdi. Bende eski gunleri soyledim ona ama yine hatirlamadi bir sey. Sanki uzaylilara hizmet veriyordu artik.

Mert

merhaba;
Rüyamda arkadaşımın yenialdığı İphonunu kaybettiğini gördüm. ve inanamayacaksın ama sana bir sey söyleyeceğim dedi. bana kendisinin yeni aldığı iphonunu kaybettiğini söyledi. bu ne anlama geliyor?

kübra

Rüyamda nüfus cüzdanımı kaybetmiştim.ne doktora
gidebiliyordum ne ilaç yazdırabiliyordum.sonra
kendi doktoruma gittim benle ilgilendi,müdahele
etti.serum verdi bana.

Havva

rüyamda cep telefonumu ve anahtarımı kaybediyorum bir arkadaşım benim için arıyor bulamıyor bana parasını vereyim diyor daha sonra buluyorum çantamın tabanındaymış diyorum aynı arkadaşımın evinde elektirikli soba varmış o sobaya benim için tepside patates yemegi koyuyoruz sonra işe gidiyorum yolların kenarları çiçek açmış çiçeklerle ve güllerle doluydu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sure 084 ınsıkak Görmek | Rüyada Sure 085 buruc Görmek | Rüyada Sure 086 tarık Görmek | Rüyada Sure 087 ala Görmek | Rüyada Sure 088 gasıye Görmek | Rüyada Sure 089 fecr Görmek |