Rüyada Kaş ve kirpik Görmek

rüyada Kaş ve kirpik görmek

Kaş ve kirpik kadın için süs ve zinete, erkek için huy ve karaktere; Kaş insan için emniyet ve güvene, şeref ve vakara, Kaşların uzaması uzun ömre, mal ve zinete; kirpiklerin uzaması izzet, şeref ve hayırlı evlada, Kaşların yeniden bitmesi makam ve yetkii sahibi olmaya; kendinin ya da akrabasından birinin iki kız çocuğu olmasına, Kaş ve kirpiklerin aşırı derecede uzaması zorluk ve sıkıntıya, Kaş ve kirpiklerini yolmak mal ve servetin telef olmasına, ayıplı ve özürlü bir durumun meydana gelmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kaş Çatmak.)

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kaş ve kirpik Görmek yorumunu okudunuz. Kaş ve kirpik ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kaş ve kirpik rüyanız hayr olsun.

Rüyada Kaş ve kirpik yorumları

esra

rüyamda kaşlarımın kalem çizgisi kadar inceldiğini ve yok kadar kaybolduğunu gördüm ne anlama geliyor?

Meryem

ruyamda kaslarimin kisaldigini gordum ne anlama gelir?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Hayiz Görmek | Rüyada Haykırmak Görmek | Rüyada Hayvan Görmek | Rüyada Hayvanlar Görmek | Rüyada Hazreti Ali Görmek | Rüyada Hediye Görmek |