Rüyada Kardeş Görmek

Erkek kardeş mal ve dünyalıkta ortaklığa yahut kerdeşin içinde bulunduğu durumuna, Kızkardeş kişinin kendisinden şefkat ve ilgi bekleyen bir yakınına yahut kardeşi varsa onun durumuna delalet eder.

Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu Rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

İyi ve sevindirici haberdir.

Rüyasında öz kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir. Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş Rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir.

Rüyasında öz kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir. Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir.

Rüyada Kardeş yorumları

emıne

ıstıhare yaptım ruyamda esımın kız kardeslerı ve yengesını ve esımde onların yanında duruyordu

Solmaz

ben görüyoruki hoşlandığımın erkek kardeşiyle dışarda oynuyoruz ben onu kıdıklıyorum ve oda gülüyor ve yerde oluyor sonra qönleyini çirklediyor onların kapısına kadar gidiyorum ve orada onu gönleyini temizliyorum,ve o içeri giriyor anneside ona kızıyor,çünki onun gönleyinin yukrı hissesinde leke vardı gönleyide erkekin beyaz renkde idi.

baran

çok güzel olmuş teşekkür ederim

elvan

rüyam da sabah zilçalıyor kapıyı açtım da erkek kardeşim üç çuval unna geliyor gulerek tekini içeriye getiriyor o anda babam da babm da çıkıyo karşıma orda uyanıyorumbunun annamı nedir

hava

annnemle kardeşlerimi ruyamda gördüm ne anlama geliyor acaba

alev

kardeşim cocugummuş bende kardşime sarılıp sürekli öpüyordum ve kucaklıyordum

melisa

erkek kardeşimi sevgiliyle birlikte gördüm

deniz

rüyamda erkek kardeşim ve kız kardeşim mezarın başında durmuşlardı ne anlama gelir

Ayşenur

ben rüyamda tam 6tı kardeşim olduğunu gördüm . hepside çok tatlıydı . annem onları birdem su şişelerine koydu . ben çok şaşırdım annem biz her çocuğu böyle yaparız dedi acaba bu rüyamın yorumu ne teşekkürler

doğann

kardeşim gelmiş ne demek

zeynep

rüyada erkek kardeşlerimi çıplak evtaşırken görmek nedir

ilayda

Kardesime makyaj yapiyordum

Begüm

Erkek kardeşimi namaz kılarken gördüm

essat

yuksek yerlere tırmanıp assa atlamak bu tur ruyayı uc gecedır goruyorm tesekurler

nalan

kızkardeşimi rüyamda gördüm dişlerinin bazıları dökülmüş .(kardeşim yaşıyor )

ayşe

iki üvey kardeşimle binaya giriyoduk bir adam ve kadın beni ve kardeşlerimi almaya çalışıyodu ben kız kardeşimle kaçmaya çalıştım ama erkek kardeşimi yakalandı organ mafyasıydı bunlar lütfen bilgi istiyorum ne anlama geliyor bunlar

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*