Rüyada Sakal Görmek

Rüyada sakal görmek; mal, para ve itibarın artmasına, sakalının çok uzadığını görmek; borçlanmaya, yanlış bir davranış sonucunda üzülmeye, sakalının kesildiğini görmek; sıkıntılardan kurtulmaya, bir kadının kendini sakallı görmesi, çocuğunun olmayacağına işarettir.

Maddi sorunlarınız olacak. Rüya sahibi kadınsa, yanlış bir evlilik kararı alma ihtimali var.

rüyada görülen sakal, erkek icin zenginlik ve sereftir. rüyada sakalinin uzadigini ve karnina ulastigini gören kimse, mal ve söhret kazanir. ve bunu kazanirken sakalindan kaminda bulunan miktarca zahmet ceker.

sakalim sekil ve kiyafetine uygun ve yakisikli bir sekilde uzadigini gören kimse, seref, söhret, güzellik, mal, devlet ve güzel bir gecime nail otur. sakalinin yanlarinin uzadigini ve ortasinin uzamadigini görse, o kimsenin baskasi icin hazirlayacagi bir mal elde eder.

sakalinin, miktarindan fazla uzadigini görse, o kimsenin borcuna, üzüntü ve kederine isarettir. sakalinin uzadigini hatta yere düstügünü görse, sakal sahibinin ölmesine isarettir. bazi tabirciler, rüyada sakalinin uzadigini ve cok killi oldugunu gören kimsenin, ömrü ve mali artar. eger sakali göbegine kavussa, o kimsenin (c.c.)'a itaat ve inkiyat etmedigine isarettir.

eger sakali bir "tutam" dan fazla olarak görülen o kimsenin riyakar bir adam olduguna isarettir. sakalinin killarinin fazlaca siyah oldugunu gören kimse, zengin olur. eger sakali siyah oldugu halde rengini koyu yesil görürse, o kimse miktari ve sayilmasi mümkün olmayan bir mülke sahip, ancak kendisi isyankar ve zalim olur.

sakalinin sariya yakin oldugunu gören kimse, fakirlik ve hastaliga düser. rüyada etiyle bir adamin sakalini tutmus ve onu cektigini gören kimse, o adamin malina varis olur. bulug cagma gelmeyen bir cocuk sakalli oldugunu görse, o cocuk bulug cagina ermeden ölür. eger kendi sakalini noksan ve hafif, ancak yakisiksiz olmadigini görer kimse, üzerinde borc varsa öder. eger isleri gücse, kolaylasir. eger üzüntü ve kederli ise, üzüntüsü gider. sakalinin cok az ve yakisiksiz oldugunu görse, o kimsenin serefi gider ve halkin yaninda hor ve hakir olur.

kendi sakalinin yarisinin gittigini görse, o kimsenin izzet ve serefinin bazisi veya malinin yarisi gider. sakalinin yarisinin tras edilmis oldugunu gören kimse, fakir olur. ve söhretinden düser.

bir kimsenin sakalini rüyada tanimadigi genc birisi tras etse, o kimsenin söhret ve rütbesi bildigi bir düsmani veya adasi yahut onun benzetinin eliyle yok edilir. eger sakalini tras eden kimse ihtiyarsa, o kimseni söhreti yüce ve kuvvetli bir kimsenin eliyle gider.

rüyada baska bir adamin sakalini kestigini gören bir kimse, o adamin mirasini yer. eger onun sakalindan bir sey alip yedigini görse, o seyin miktarinca o adama varis olur. rüyada sakalinin beyaz oldugunu gören kimse, seref ve büyük söhrete erisir. bir kimsenin sakalinin agardigini ve henüz bazisinda siyahlik da bulundugunu görmesi, o kimsenin metanet ve vakarina isarettir.

sakalinin siyahligindan hic bir eser kalmadigini gören kimse fakir olur, söhret ve mevkii elinde gider. bir kimsenin rüyada haniminin sakalli oldugunu görmesi, o kimsenin malinin veya oglunun malinin fazlaligina ve haniminin hastaligina isarettir. bazi tabirciler rüyada haniminda sakal görülmesi, o kadinin erkek cocuk dogurmasina, eger o kadinin erkek cocugu varsa, o cocugun ailesinin iyilerinden olacagini bildir, dediler.

kocada olan bir kadin rüyada sakalli oldugunu görse, o kadinin kocasinin kaybolmasina, dul ise onun haline uygun isgüzar bir adamla evlenmesine, bu rüyayi Hamile bir kadin görse, erkek bir cocuk dogurmasina, eger bir dava ve düsmanligi varsa galip gelmesine ve erkekler yerine gecmesine ve erkek gibi is görmesine isarettir.

bir kimsenin rüyada sakalini yoldugunu görmesi, o kimsenin yaninda bulunan malinin zayi olacagina isarettir. rüyada sakalini ve basini birden trasi ettigini gören kimse hasta ise, sifa bulur. eger borclu ise, borcunu öder. eger üzüntü ve kederli ise, üzüntü ve kederi gider. rüyada sakalindan bir veya iki tutam aldigini ve ondan hic bir sey eksilmedigini gören, söhret ve devlete sahibi bir kimseden mal elde eder.

bir kimse rüyada sakalindan biraz kisalttigini görse, o kimsenin o sakalindan kestigi miktarca mali gider. sakal heybettir. bazen sakal, adamin dükkanina, gecim yollarina, elbisesine, üzerine lazim gelen tazminata, kazanc ve faydasina isarettir. bir kimse rüyada sakalim agzi ile kesip kisalttigini görse, o kimsenin üzüntü ve kederi uzar. sakal kendisiyle yemin edilir bir seydir.

sakal dogruluk, yalan cimrilik ve cömertlige isarettir. bir kimse rüyada sakalinda beyaz kil görse, bu rüya o kimsenin kazandigi günahi sebebiyle onu korkutmaya ve uyarmaya isarettir. bazan sakalin beyazligi hastaliga yahut acizlige isarettir.

uyanikken sakali beyaz olan bir kimsenin rüyada sakalinin siyahlastigini görmesi, sevinc, kuvvet ve sertce hareket edisine isarettir. rüyada sakalini adetin hilafina olarak uzadigini gören kimsenin oyunla mesgul olmasina veya layik olmayan yere malini sanetmesine isarettir.

sakal günahkar kimse icin, tövbe; sapiklar icin hidayettir. rüyada bir kadindan sakal cikmasi, o kadinin erkek esine veya utanmazligina ve sakinilmasi gereken seyi yapmasina isarettir. sakal kücük cocuk icin uzun ömürdür.

Rüyada Sakal yorumları

Handan

Ruyanda sevmedim dusman oldumuz kadinin yuzunun yarinisi simsiyah sakal gordum hata gozlerinin altina kadar sakal cikmis ve esim onla gidiyodu

yusuf

ölmüş abimin sakaltıraşı olduğunu gördüm

murat

sakalımı düzgün olsun diye usttaraflarından duzelttimi üstlerini tras ettigimi ve sakalımın gurlestıgını gördum yorumu nedir acaba

güneş

ben rüyamda hep silah görüyorum sonra rüyamı hatırlayamıyorum ve rüyalarımda çok ağlıyorum sılahlı saldırılar görüyorum genellikle.

seda

ben rüyamda sevgilimin sakalarını gördüm tabiri nedir acaba

murat

selamun aleykum. Rüyamda annemi sakallı gördüm. sakalı erkek sakalı gibi değil, çok seyrek 10 cm uzunluğunda beyazlamış bir sakaldı. kaşlarıda beyazlamış ve kalınlaşmıştı. Cevap lütfen.

Burak

rüyamda sakalımın olduğunu gördüm 12 yaşındayım rüyamdada 12 yaşındayken gördüm sakalı

Zümrüt

Ben rüyamda sevdiğimin sakalı uzamıştı bende şaşırmıştım ilk defa sakal bıraktığını gördüm ona soruyordum ne zaman sakal bıraktın diye

gü zide

Rü yamda yatagimda uzanmışım bir yanımda cocuk beyaz uzun gecelik giymis diger yanimdada uzun boylu beyaz gecelik giyinmis cinsiyetlerini belli olmayan birileri uzanmislar

tugba

yüzümde sakal gördüm. bi tarafı uzamış diğer tarafı kısaydı ve ara ara beyazlamıştı.

veciha

kayınımın kızı sakallı görüyordum

ayka

ruyada kendimi hasta goruyorum

akif

ruyamda kendi sakalimin beyaz oldunu gormusem beyaz sakal

salıha

ruyada çeneden kıllar çıkması ne demektır

furkan tuğ

rüyamda sakallarım 2 parmak uzunluğuna ulaşmıştı ben sakallarımı düzeltmek için elimle uğraşırken elimi attığım yerlerde sakallarım yumak yumak döküldü tüm suratımdaki sakallar döküldü fakat sakallarım kazınmış gibi değilde kirli sakal bırakılmış gibi azda olsa bir uzunluğu kalmıştı rüyamın yorumu nedir?

beşar

kendi sakalm çıktı sag taraf cok siyaj ve dolu sol taraf ise jiletle kesilmiş
tabiri nedir acaba

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*