diyadinnet tv

Rüyada Kara tavuk Görmek

rüyada Kara tavuk görmek

Rüyada Kara tavuk görmek, erkek çocuk ile tabir olunur. Elinden bir kara tavuk uçtugunu görenin sevdigi bir adami yolculuga çikar. Bir kara tavuk tuttugunu veya satin aldigini veya birinin kendisine hediye ettigini gören, hayirli bir evlada veya kendisine itaat eden bir hizmetçiye nail olur. Kara tavugun kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi bir hayirli is yapar.

Cabir el Magribi ye göre; Rüyada kara tavuk, ese, kara horoz ise dindar, iyi kalpli bir arkadas veya hizmetçiye delalet eder. Bir kara tavuk aldigini gören, genç bir kadin ile evlenir. Agzindan veya ardindan bir kara tavuk çiktigini görenin hakkinda kötü konusacak bir çocugu dünyaya gelir.

Cafer i Sadik a göre; rüyada kara tavuk görmek dört sekilde tabir olunur: Sadik ve çaliskan bir erkek, hayirli bir arkadas, itaatli bir hizmetçi, iyi huylu bir es. Kara tavugun tüyü ve eti. mal ve menfaattir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kara tavuk Görmek yorumunu okudunuz. Kara tavuk ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kara tavuk rüyanız hayr olsun.

Rüyada Kara tavuk yorumları

dilaver

rüyamda komşu kadın evimin bahçe kapısında kuçağında iki tavuk var bize getiriyordu bahçe kapısını açarken elinde kara tavuk kaçtı ben yakalamaya çalıştım otların arasında sıkıştı uyandım.bilgi verirseniz memnun olurum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri