Rüyada Kara tavuk Görmek

Rüyada kara tavuk görmek, erkek çocuk ile tabir olunur. Elinden bir kara tavuk uçtugunu görenin sevdigi bir adami yolculuga çikar. Bir kara tavuk tuttugunu veya satin aldigini veya birinin kendisine hediye ettigini gören, hayirli bir evlada veya kendisine itaat eden bir hizmetçiye nail olur. Kara tavugun kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi bir hayirli is yapar.

Cabir el Magribi ye göre; rüyada kara tavuk, ese, kara horoz ise dindar, iyi kalpli bir arkadas veya hizmetçiye delalet eder. Bir kara tavuk aldigini gören, genç bir kadin ile evlenir. Agzindan veya ardindan bir kara tavuk çiktigini görenin hakkinda kötü konusacak bir çocugu dünyaya gelir.

Cafer i Sadik a göre; rüyada kara tavuk görmek dört sekilde tabir olunur: Sadik ve çaliskan bir erkek, hayirli bir arkadas, itaatli bir hizmetçi, iyi huylu bir es. Kara tavugun tüyü ve eti. mal ve menfaattir.

Rüyada Kara tavuk yorumları

ahmet

ben rüyamda siyah horoz gördüm bu siyah horozdan tedirgin bir sekilde eve girdim rüyada bilgi verirmisiniz

dilaver

rüyamda komşu kadın evimin bahçe kapısında kuçağında iki tavuk var bize getiriyordu bahçe kapısını açarken elinde kara tavuk kaçtı ben yakalamaya çalıştım otların arasında sıkıştı uyandım.bilgi verirseniz memnun olurum.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*