Rüyada Kaplan Görmek

rüyada kaplan görmek zalim yöneticiye, düşmanlığını gizlemeyen şerli kimseye, şerrrinden insanların çekindiği kişi yahut topluluğa işaret eder.

Rüyada kaplana binmek saltanata, etini yemek mal ve şerefe yorumlanır.

Rüyada kaplan öldürmek, düşmanı kahretmeye, Rüyada kaplan avlamak fasık birinden menfaat elde etemeye, Kaplan görmek günahlardan tövbe etmeye, değişik alanlarda bilgi sahibi insana delalet eder.

Rüyada kaplana binmek veya kaplanı tuttuğunu görmek, rakibini yenecek demektir. Kaplan kuvvetli, kendini beğenmiş, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Bir kaplanla karşılaşan kimseye birisi bir iyilik yapar. Yaşlı, zayıf ve tüyleri dökülmüş bir kaplan görmek arzu ettiği yardımın olmayacağı olarak yorumlanır.

Rüyada kaplan ısırması

Güçlü, kendini beğenmiş, kibirli, mevki sahibi insandır. Kaplanla karşılaşan kimse bir iyilik alır. Kaplan tarafından ısırılırsa kişi, mevki sahibi olur.

Rüyada kaplan görmek, kuvvetli bir erkekle tabir olunur. Kirmani ye göre; rüyasinda bir kaplana binmis oldugunu görmek, büyüklüge ve mevkie delalet eder.

Rüyada kaplan sütü görmek, düsmandan korkmaya ve sonunda bu korkudan kurtulmaya, rüyada kaplan eti görmek, mal ve paraya, derisini, kilini veya kemigini görmek, düsmandan alinacak mala isarettir.

Rüyasinda bir kaplan öldürdügünü gören, islerinde dogruluktan ayrilir. Bazi tabircilere göre; rüyada kaplan görmek, ondan daha siddetli olmayan bir düsman demektir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada kaplan zalim bir devlet reisi veya güçlü bir düsmandir. Rüyada bir kaplan öldürdügünü gören kimse, bir düsmani kahreder. Kaplan eti yedigini gören kimse, mal ve serefe nail olur. Kaplana bindigini gören kimse, büyük saltanata nail olur. Kaplanin kendi üzerine bindigini gören kimseye, Amir tarafindan bir zarar gelir.

Kaplanla cima yaptigini gören kimse, zalim bir kavimden olan fasika (günahkar) bir kadina musallat olur. Evinin içerisinde bir kaplan bulundugunu gören kimsenin evine, fasik(günahkar) bir kimse hücum eder.

Rüyada bir kaplan veya pars avladigini gören kimse, fasik bir adamdan menfaat elde eder. Bir kaplanin kendisini isirdigini gören kimseye, isirdigi miktarda bir zarar isabet eder. Kaplan erkek bir adama isarettir. Kaplan kadina da isarettir. Kaplan hile sahibi bir kimsedir.

Rüyada kaplan çok güçlü,kendini beğenen, kibirli, üstün, mevkii sahibi bir insan olarak yorumlanır. Bir kaplanla karşılaşan kimse bir iyilik alır. Sıska tüyleri dökülmüş bir kaplan, kişinin beklediği yardımı göremeyeceğine işarettir.

Nefis mertebesinde rüyada kaplan görmek kibirli olmaya işaret eder.

Rüyada Kaplan yorumları

gamze

bir kaplanı bahcede kafesin içindeydi ben eve kaçıyordum dısarı çıktıgımda kaplanın kafesi açılıp üstüme gelecek gibi oluyodu. çok şiddetlice bana bakıodu işde biraz korkunctu

ipek

rüyamda kaplanlar tarafından kovalanıyordum onlar gelmeden bişeyleri halledip geldiklerinde koşuyordum ama en sonunda tamamen kaçmayı başarmıştım. Fakat kaplanların neden geldiğini bilmiyorum.

fatoş

eski erkek arkadaşımla yürüyorduk sonra birden kaplan çıkyı karşımıza çok güzel cok ssağlıklı bir kaplandı ve bir o kadar da sinirli ve kükrüyordu bunun anlamı ne lütfen açklayınnnnnnn...

hicran

Rüyamda küs oldugum komsum evinde bizimle kavga ediceği zaman üzerimize salmak üzere gizlice kaplan besliyordu .bende korkuyordum.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*