Rüyada Kanarya Görmek

Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek Aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Kanarya ötüşü, mutluluk ve güzel haberler alacağınızın işaretidir. Genç birinin kanarya sahibi olduğunu görmesi, akademik kariyer yapacağı anlamına gelir.

Sevimli ama fazla zeki olmayan arkadaştır. Kanarya sesi ise dosttan gelecek müjdedir.

Rüyada kanarya gören veya bir kanaryanin civiltisini isiten, birine gönül verir. Kanaryayi kafeste görmek ise söhrete ulasacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kanarya görmek, hayra isarettir. Kanarya gören kimsenin bekledigi bir kaybi varsa gelir. Yapilmasi gereken bir isi varsa o isi yapilir. Üzüntülü ve kederli ise üzüntü ve kederinden kurtulur.

Rüyada bir kanaryanın öttüğünü duymak, mutluluğun ve güzel haberler alacağınızın işaretidir. Genç bir kişinin kanaryaya sahip olduğunu görmesi, akademik kariyer yapacağı anlamına gelir.

Rüyada kanarya kuşu görmek; hırs ve kavgaya, çok uzun süreli bir yeni aşk yaşayacağınıza işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Kanarya yorumları

zeynep

rüyamda okuldaydım.okuldan çıktıktan sonra kardeşim annemin yardımıyla parkta oynuyordu. sonra bir kanarya ötüşü duydum sürekli. bir sola baktım bir de sağa baktım sonra kanarya uçarken yanıma biraz yaklaştı .

ayşegül

rüyamda bulunduğum ortama bir sarı bir mor iki tane kanarya girdi mor olanı sahiplenmeye çalışırken uyandım

birsen

merhaba kanaryaları kafese gırıp cıktıklarını göruyorum ıclerınde muhabet kusuda var bu ne anlama gelıyor

sema

Büyük bir meydanda ayaklarımla ve ellerımle taşları topluyordum Attığım bu taşlardan bir tanesi kanarya kuşuna çarpıyordu ve kuş önüme düşüyordu o arada da o bulunduğum meydana bir isim arıyordum ismi ne olsun diye ve kuş önüme düştükten kısa bir süre sonra tekrar uçuyordu.

mehmet

ustamla arabayla giderken kanaryanın yere kondugunu gördüm birden durdurdum arabayı aşagıya indim uçtu agacın dalına kondu çok güzel sarı renkte iri bir kanryaydı ötüp ötmedigini hatırlamıyorum ama yanılmöıyosam öttü

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*