Rüyada Kanal Görmek

Bekçiye yahut devletin mali işlerine bakan kimseye, İçinde Su bulunan kanal kolaylığa, susuz kanal zorluk ve güçlüğe delalet eder.

Eğer kanaldan akan su kirli ise hastalığa, özellikle de mide sorunlarına işarettir. Temiz su, mutlu ve rahat bir yaşam süreceğinizin habercisidir.

Yani bir iş, zevk verecek bir konudur.

Rüyada içinde su bulunan bir kanal görmek, hayatinin önemli bir safhasinda olduguna; kanaldaki su temizse bu dönemini rahat geçirecegine, pisse buhranli günlerin yakin olduguna delalet eder. Bazilarina göre; rüyada kanal görmek, bu kanaldan geçmek, simdiye kadar sahip oldugu imkanlarin yok oldugunu görmek demektir. Kanali bastan basa karsiya geçtigini gören eski imkaninin bir kismini elinde bulundurur. Kanal zorluk ve engel demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kanal görmek, han, dükkan, san at ve yolculuk gibi nzkin gelecegi yerlere ve sebebine isarettir. Bir kimse rüyada bir sehrin disindan içine dogru bir kanalla temiz su aktigini ve halkin o sudan içerek (C.C.) a hamd ettiklerini ve kaplarini doldurduklarini görse, hastaliklardan kurtulurlar. Eger onlar bir siddet ve sikinti içinde iseler, Allah u Teala onlara ya devamli yagmur veya yiyecek ya da riziklarinda ucuzluk ve bolluk, genislik, yasayislarinda refah ihsan eder. Kanalin suyu bulanik, tuzlu yahut kanalin haricine tasar ve halka zarar verirse, salgin hastaligin halka ariz olmasina, yahut yolculuk ve gurbette bulunanlardan kendilerine çirkin bir haberin gelmesine ya da haram ve habis mala isarettir. Bir kimse bir kanalin bostan veya tarlasina aktigini görse, bekar ise. Evlenir. Suyu kanalindan çikararak halka zarar verdigim görmek, bir taraftan halk; üzerine gelecek ve onlarda yayilacak kötü ve yaramaz haberlere isarettir. Rüyada kanal, bekçiye ve muhasebeciye isarettir. Içinden su akmiyorsa Rüya sahibinin isi güçlesir ve onun için bir fayda yoktur. Eger su akiyorsa. rüya sahibine bu kolayliktir.

Rüyada Kanal yorumları

Təvəkkül

Yuxuda Kanala tullandım bir uşaqla sonra tez çıxdım

safiye

ruyamda 2 yasindaki kizimin suya duserek su kanalina kapildigini gordum .suya girerken ustundeki elbisenin ciktigini gordum ,ve ben bodrum katina inerek kizimi kurtarmak istedim ama onume hep uzun boylu kotu adamlar cikiodu ben onlara bicaklan saldiriodum ve onlari zararsiz hale getiriodum .ama yine baska baska adamlar cikiodu beni engelliorlardi .lutfen yorumlarmisiniz nedir anlami acaba

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*