Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus görülmesi her insanın gizli düşmanının meydana çıkmasına ve onu mağlup edeceğine işarettir.

Düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamını taşır.

İş hayatında zarara uğrayacak, başarısız olacaksınız. Boğazınıza da dikkat edip, abur cubur yemezseniz iyi edersiniz.

Kabuslar normal Rüya sayılmazlar ve yorumlanmazlar.

Rüyada yataginizdan bir kabus görerek uyandiginizi görmek, is hayatinizda yapmaya tesebbüs edeceginiz bir isin çok kötü sonuçlanarak sizi oldukça zarara sokacagina isarettir. Kabus görmek, rakiplerinizin isinizi elinizden almaya çalistiklarina ve bu yüzden temkinli olmaniz gerektigine delalet eder.

Rüyada kabus görmek; düşmanlarınızdan zarar göremeyeceğinize işarettir.

Rüyada Kabus yorumları

İsimsiz

Kabus görmekten bıktım, artık geceleri yatmakta zorlanıyorum, ve bâzen yatmıyorum. Neden rüyalarım bu kadar fantastik zaten? Millet rüyasında elma görür, çimen görür, askılık görür, biz ise şeytandan kaçarız, cinler musallat falan olur.

Üç veya dört gündür böyle gidiyor, bu akşam yatamadım. Rüyalarım hiç hoş değil.

Esra

Üst üste kabus gördüm ve sürekli beni öldürmeye çalışıyorlardı. Sürekli kaçıyordum bende en son uyandım ve tekrar yatmadım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Ucurum Görmek | Rüyada Ucuzluk Görmek | Rüyada Uçak Görmek | Rüyada Uçkur Görmek | Rüyada Uçmak Görmek | Rüyada Uçuk Görmek |