diyadinnet tv

Rüyada İnek Kesmek Kurban Etmek Görmek

rüyada İnek Kesmek Kurban Etmek görmek

Rüyada bir ineği Kurban ettiğini görmek, tevbeye, ibadet ve taate devama ve sözde doğruluğa delâlet eder. Rüyada ineği boğazlayıp kurban ettiğini görmek, rahat, huzur, sevinç ve sürür alâmettir. Ve o kişi düşmanını kahrederek zafer bulur.

Yine rüyada bir kurban veya eti için bir ineği kestiğini görmek, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya, korkudan emin olmaya, borcun ödenmesine ve hacca gitmeye delâlet eder. Rüyayı gören hasta ise Allahü Teâlâ o kişiye şifa ihsan buyurur.

Rüyada inek kesip halka kurban eti dağıttığını görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, izzet ve şerefe, ecir ve sevaba delâlet eder. İnek kurban ettiğini görmek, onlardan gelecek menfaatlere ve helal rızka işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada İnek Kesmek Kurban Etmek Görmek yorumunu okudunuz. İnek Kesmek Kurban Etmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada İ harfi ile başlayan Rüya Tabirleri İ sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. İnek Kesmek Kurban Etmek rüyanız hayr olsun.

Rüyada İnek Kesmek Kurban Etmek yorumları

Yes

Rüyamda annem ile ben bazı adamlardan kaçıyorduk bir tombul inek önümüzü kesti

aydin

Ruyada by inek gordfum once bir catidaydim Ben annem be kardesim onu cikarmaya gidiyoruz onu cikarmaya gitdiyimizde burden inek gorunmuyor sonra catikatinda toprak oluyor o ineki o toprakin altinda goruyorum onu cikarmak istediyimdeyse ineyin kafasi curumus halda kafasini
goruyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri