Rüyada İğne vurulmak Görmek

Kol yahut kalçadan iğne vurulduğunu görmek hastalıktan kurtulmaya, üzüntü ve kederin geçmesine, omuzdan iğne vurulmak borç ve geçim yükünün hafifilemesine, İğneci görmek nikah memuruna, insanı bir sıkıntıdan kurtaran hayırsever ve iyi kimseye delalet edeer.

Rüyada İğne vurulmak yorumları

melisa

salam men yuxuda moskvaya getdiyimi gordum bu ne demekdir lutfen yazin ustelik nənəm dayiqizim anam ve bacim oradaydi hava qarli idi sağolun

natiq

yoxuda gordum ki qoluma iyne vururlar

ayşe

rüyada arkadaşımla yol giderken bir polis tarafından aniden vurulup yere düşüyordum elime iğne vuruyordu polis memuru sesimi çıkaramıyordum ama herşeyi görüyordum arkadaşım beni bırakıp kaçıyordu polis memuruna memur olduğumu sadeve eve gideceğimi anlatmaya çalışıyordum ama yerde kas katı kesilmiştim.

İsimsiz

Gördüğü rüya hakkında yalan söylemek bütük günahlardan..

nigar

uykumda ablam benim karnima igne vuruyor

hatice

mrb rüyamda doktır bana sabah akşam 7 gün boyunca vurulacak igne verdi bende o igneleri aldım ve bana dediki 7 gün bu igneyi vurdurdugunda çok iyi olcaksın dedi tam 7 gün unutma dedi.. bu rüya ne demek ?? şimdiden teşekkürler :))

Feride

ruyamda elime igne yapildigini gordum sabah kalkdigimda elim agriyardu

Mustafa

Feride senin yalanına ben ne yapem ne cok sallıyor bu ınsan oglu ya

hulya

rüyamda her iki ayak parmaklarımdan iğne vuruyolardı

SEVENI GOR

RUYAMDA KECMIS BENI SEVENI GORDUM AMMA BEN ONU HEC SEVMEMISDIM

feride

rüyamda iğne yapıldığını gördüm sabah uyandığımda iğne izi vardı kalçamda

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*