Rüyada Işık Görmek

Bakınız; Nur.

Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, Rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Işık yorumları

elif

Rüyamda gokyuzunden ışık topları uzerimize dogru geliyordu benim ve ailemin.korkuyorduk.

utku

Rüyamda salonun içinde dışardan gelen bir güneş ışığı görüyorum ve aynı zamanda birisi odanın içinde gaz lambası yakıyordu ve oda inanılmaz bir şekilde parlıyordu çok parlaktı

zafer ÇON

Ruyamda gece yarisi ormanda cep telefonumun flasiyla ilerliyorum. Ormanin icinde bir ev ve bufe var. Bir de yalniz basina gezen kucuk bir cocuk

essat

ısıgın dugmesıne basıyorum ban yonunkıyle mutfagın ısıgı yanmıyodu
tesekurler

meryem

rüyamda uyanmak istedim sonra gözlerimi açtım ama hala uyuyormuşum yurttan evine gitmişti ama rüyamda tekrar yatağında yatıyo oluyo niye gitmedin diye sordum duvarın pembeleşmesini bekliyorum sarı ışık yansın gidicem dedi.Sonra ışıkları yakmaya gittim korkarak hızla gidince tam basamadım ışıklar yanmadı. sonra fark ettim hala uyuyorum.tekrar kalkmak için uğraştım yine uyanmış gibi oluyorum ama uyanamamışım bu sefer yan taraftaki arkadaşımı uyandırıyorum birşey söylüyorum çok korkuyoruz ben ışıkları yakmaya gidiyorum sanki orda bir sarı ışık var gibi oluyor yakıp geri dönüp onu alıp koridora çıkıyoruz. bu arada elimde de sanki bozuk 50 krş para gibi hissediyorum sürekli sıkıyorum elimi. koridorun tüm ışıkları kapalı büyük adam sesleri geliyor hep sonra dua ediyorum öyle uyandım.

sude

ben sude daha çocuğum rüyamda bembeyaz bir ışık o ışığa bakamıyorum bile

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*