Rüyada Istıfra Görmek

rüyada Istıfra görmek

Rüyada istifra ettigini gören, tövbe eder, a döner. Yahut hakki sahibine verir. Eger zorlukla kusarsa, azaba duçar olur. Bu rüyayi gören hasta ise vefat eder. Bir gebe kadin görmüs olsa, çocugunu düsürür. Rüyasinda istifra ile çikarmis oldugu seyi yedigini gören kisi, sözünden döner, bagisladigini geri alir. Bir rivayete göre, bu Rüya cimriliktir. Kusmak istedigi halde kusamadigini gören kimseye tövbe et mek güç gelir. Eger tövbe etse, yine günah isler. Kusmugun bogazina kadar gelip tekrar döndügünü görmek de ayni sekilde tabir olunur. Rüyasinda kusmak istedigi halde agzindan bir sey çikma digini yahut agzindan igrendigi bir sey çiktigini görmek, hastali ga; kusma esnasinda agzindan balgam çiktigini görmek, kisa zamanda hastaliktan kurtulmaga; midedeki seylerin hepsini kustu gunu görmek, helak olmaga delalet eder. Hz. Cafer Sadik a göre; Rüyada kustugunu görmek alti sekil le tabir olunur: Tövbe, nedamet, mazarrat, gamdan halas, emaneti iade, müskül isleri halletmek. Oruçlu oldugu halde kay ettigini gören, borcunu verir. Oruçlu oldugu halde kay edecek iken kendisini tutup kusmadigini gören, Kurani tefsire veya okumaga muvaffak olur, eger buna ehil degil se, hayirli söz söyler. Süt kustugunu gören, Islam dan mürtet olur. Koyu bir yiyecek kustugunu görenin bir seyi kaybolur. Kirmi zi renkli bir sey kustugunu gören kötülüklerden tövbe eder ve sakinir. Eger esasen tövbekar ve salih adamlardan ise; tövbesinde ve salahinda sebat ve devam eyler. Kay ederek çikardigi seylerin çok ve güzel bir renk ile mülevven oldugunu görenin güzel yüzlü ve iyi huylu çocugu dünyaya gelir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Istıfra Görmek yorumunu okudunuz. Istıfra ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada I harfi ile başlayan Rüya Tabirleri I sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Istıfra rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Ezmek Görmek | Rüyada Fabrika Görmek | Rüyada Fabrikatör Görmek | Rüyada Fagfur Görmek | Rüyada Fahişe Görmek | Rüyada Faiz Görmek |