Rüyada Istemek Görmek

Rüyada bir kimseden bir sey istemek, hayra de lalet eder. Rüyada birinden bir sey istedigini gören kimsenin rüyasi istedigi seye göre yorumlanir. Para isteyen hirçin bir kadinla, veya kadinsa erkekle tanisir. Herhangi bir esya isteyen dünyada yönünü kaybetmis bir kisi dir. Mutlaka birisinin ögüdüne, kendisine yol göstermesine ihti yaci vardir. Bir baska rivayete görede: Rüyada alim veya hakimlerden hediye yoluyla bir sey istemek, alim ve hakimlere ihtiyaç duyulacak, hadiselerin çikmasina isaret eder. Zenginin fakirden bir sey istemesi, o zengini yakacak cehennem atesine isarettir. Rüyada bir kimseden bir sey istemek ve sormak, isinde sebat göstermeye isaret eder. Rüyada birisinden bir sey istedigin gören kimse, talebe olur.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Istemek yorumları

firayet

Ruyamda aileme diyorumki ayin yirmisinde umreye git cem diyorum

Mehmet

rüyamda güzel çok güzel bir kız benden güneş kremi sürmemi istiyor ve ben sürüyorum beni çok tahrik ediyor

eliff

rüyamda dedem dayımdan su istiyo dayım ona sıcak su veriyo ama ben elinden sıcak suyu alıyorum soğuk su gediriyom dedeye verdimmi göremedim ama dedem 1 yıl oldu öleli ilk defa gördüm cevap bekliyorum

Rıdvan

Üzerine gitme o zaman daha fazla.Belli ki yanlış şeyler istiyormuş.Bırak söyletme.

melike

rüyada abim benden bişe isyio ama bi türlü sölemiyo

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*