Rüyada Ispanak Görmek

Yaprakları solgun ıspanak görmek gam ve kedere, Ispanağı salata yahut zeytinyağlı yemek olarak hasta için şifaya delalet eder.

Yeşil ve güzel ise zenginlik, bol para, servettir. Pişmiş ıspanak yemek ise harcamaktır.

Rüyada ispanak görmek gam ile, bir rivayete göre, hasta için sifa ile tabir olunur. Ispanak aldigini veya pismis olarak yedigini gören kedere duçar olur. Eger Rüya sahibi hasta ise sifa bulur. Bazilarina göre: Rüyada ispanak görmek saglikla yorumla nir. Rüyasinda ispanak yemegi yedigini gören, hasta ise iyilesir, borcu varsa borcunu öder, esi Hamile ise bir çocugu olur. Çarsidan yesil ispanak aldigini gören murada erer. Bir baska rivayete görede: Bir adamin rüyada ispanak yedigini görmesi, hastaligindan sifa bulacagina veya herhangi bir maddi sikintidan kurtulacagina isarettir.

Rüyada taze yeşil ıspanak bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır buna karşın pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak yorumlanır.

Rüyada ıspanak yediğini görmek; muradınıza ereceğinize işarettir.

Rüyada Ispanak yorumları

birgül

4 gece önce rüyamda pazardan ıspanak aldıgımı gördüm. bu gün annemin tüm mal varlığını kardeşimin adına yaptıgını öğrendim. beni ve diğer 3 kardeşimi mirastan çıkardı. Rüya tabirinde hatalar var. ben ıspanaklı rüyamı bu kötü olaya yorumladım.

songül

rüyamda hamileydim ve pişmiş ıspanağı karnıma sürüyordum bu ne demek

halime

ben rüyamda ıspank gördüm ama sizde yok çok yetersizsiniz birdaha sizin siteye girmicem

günay

rüyamda bir türbe gibi bi yere kızımla ziyarete gitmişiz ve kızımın elinde pide ekmek içerisinde ıspanak vardı anne biraz sende al dedi uzattı daha sonra bi başkası gelerek kızımın elindeki ekmeği almak istedi kızım vermedi ve bende uyandım bu ne demek

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*