Ihlamur

ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder.

Rüyada ıhlamur içmek pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir.

Rüyada Ihlamur görmek, genellikle hayra yo rumlanir. Bir yerde ihlamur içtigini gören, hasta ise iyilesir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ihlamur içtigini gören, umulma dik bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alir veya eline bir pa ra geçer. Rüyada çiçek açmis bir ihlamur agaci görmek, evlilik yolunda atilacak adimin iyi bir sonuç verecegine isarettir. Rüyada ihlamur agaci bolluk ve berekete delalet eder. Bir baska rivayete görede: Ihlamur içtigini gören kimse hasta ise iyilesir. Sikinti içinde ise sikintisindan kurtanr.

Rüyada ıhlamur görmek; rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye, ıhlamur içmek; hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye, ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ihlamur Görmek yorumunu okudunuz. Ihlamur ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada I harfi ile başlayan Rüya Tabirleri I sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ihlamur rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Ihlamur yorumları

hülya

genç bi adam ıhlamur ağacının çiçekli hali büyük bi dal uzattı bana bende aldım

hülya

bı adam rüyamda ıhlamur ağacının dalı çiçekli çok güzeldi büyük bi dal verdi bende aldım

adım hülya

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ev Görmek | Rüyada Ev bahçesı Görmek | Rüyada Ev reisi Görmek | Rüyada Ev taşımak Görmek | Rüyada Ev ve belli bazı yerlere girmek Görmek | Rüyada Ev yapmak Görmek |