Rüyada Horoz Görmek

Müezzine, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına, Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye, Horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına, Horoz kesmek namaza önem vermemeye, Horozun ölmesi müezzinin, hatibin yahut kişinin kendisinin vefatına, Horoz, bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye, Kişinin kendini horoz olmuş görmesi vefat etmesine delalet eder.

Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, Aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Ayrıca rakiplerinizle de tartışacaksınız. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder. Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak yorumlanır.

Rüyada horoz görmek çok iye yorulur. Horoz dertlerin geçeceğini bildirir. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanır.

Öten horoz evlilik ve mutluluk habercisidir. Eğer horoz dövüşü gördüyseniz, aile içi huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir.

Kişinin sıkıntılarının geçeceğine işaret eder. Güçlü ve elinde türlü imkanları olan bir kimse olarak da yorumlanır. Horoz ne kadar güzel ise kısmet de o kadar büyük olur.

Rüyada bir horozu olan yabanci bir adama söz ge çirir, horozu kestigini gören, düsmanina üstün olur. Horoz sesi duymak hayirli bir habere delalet eder.

Kirmani ye göre: rüyada horoz görmek evlatla yorumlanir. Üzerine bir horozun saldirdigini gören bazi dost ve düsmanlari yü zünden üzülür.

Cabir ül Magribi ye göre: elinde bir horoz oldugunu gör mek, bir çocugu olacagina delalet eder. Rüyada beyaz horoz görmek iyi ve emniyetli bir hizmetçiye isarettir. Bir horozla kavga ettigini gören biri tarafindan bir felakete ugrar.

Horoz kestigini görenin hizmetçisi vefat eder. Bir horozu tutup kucakladigini gören, iyi huylu bir kisi ile dostluk kurar.

Ebu Sait El Vaiz e göre: Rüyada horoz görmek, cesur ve kah raman bir erkek olarak tabir olunur.

Bir baska rivayete görede: Rüyada horoz, sevimli bir erkek çocuktur. Bir kimsenin rüyada aldigi horoz, onunla bir adamin arasini bulmaya isaret eder.

Rüyada horoz gören kimsenin, hikmet sahibi bir kimse veya alimlerin yanlarina gidip gelmekle onlardan çok menfaat görmesine isaret eder, denilmistir. Kendisinin horoz oldugunu gören yakinda vefat eder. Bir horozun gagasiyle kendisini bir veya iki kere vurdugunu gören kimseyi öldürür.

Horoz, müezzine, yahut hatibe yahut güzel okuyan kimseye isaret eder. Bazen de horoz kendisi yapmadigi halde iyilikle emreden bir kimseye tabir edilir. Bazen de horoz, çok evlenen adama yahut simsara yahut bekçiye isaret eder.

Bazi kere horoz, muhtaç oldugu seyi nefsi için tercih eden cömert bir erkege yahut bulduguyla kanaat eden ve nasibi az, sikintisi çok olan kimseye tabir edilir.

Bir kimse rüyada bir horoz aldigini görse, o kimsenin erkek bir çocugu olur, yahut bir ev satin alir, yahut bir kaybi geri gelir veya kaybindan haber gelir. Civcivler, hizmetçilere isaret eder.

Bir kimse rüyada kirmizi bir horoza rastgeldigini görse, bir hizmetçiden istifade eder. Bir horoz ile mücadele ettigini gören kimse, bir kimseyle tartisir. Horozdan kendisine istenmeyen bir sey isabet etmisse, o kimseden de kendisine horozdan isabet eden seyin miktarinca kötü gördügü bir sey isabet eder.

Rüyada horoz görmek çok iyi sayılır. Horoz sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanır.

Rüyada Horoz yorumları

zeynep

rüyamda sevgilimle biryere gidiyoruz ben önden yürüyorum, sevgilim bana sağa dön sola dön gibi yönlendirme yapıyor. yürürken sağa dönüyorum ve karşıma koyu renkli bir horoz çıkıyor, birde beyaz tavuk gördüm. horozdan korktuğum için yoluma devam etmiyorum korkudan olduğum yere çöküyorum. sevgilim bana korkma yanından geç diyor ama ben korkudan gidemiyorum. horoz bana saldırmaya başlıyor, ellerimle gözlerime kapatıyorum gözüme birşey olmasın diye. sevgilim sakın horozun kafasını tutma diyor. horoz kafama gagasıyla vururken vururken ben ölmüşüm ve sevgilim beni kurtarmıyor hiçbişey yapmıyor. ölmüşüm ve kafamın arka tarafı hafif kanlı gördüm diye hatırlıyorum ama emin değilim. ben bu rüyadan çok korktum ve yorumunu çok merak ediyorum. internette bulamadım horozla ilgili hep başka konular var. bana bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*