Hediye

Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.

Birinden Hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır.

Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir.

Rüyada birinden hediye aldığınızı gördüyseniz, hem aşk hayatınızda, hem de iş hayatınızda şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada hediye göndermek, ferahlığa işaret eder. Hediye "Hediyeleşiniz ki, birbirinizi sevesiniz" hadis-i şerifince sevgi ve dostluğa işaret eder.

Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına işaret eder.

Bazı tabirciler, hediye nikahlanmak için kadın istemek şeklinde yorumluyorlar.

Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızma, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

Rüyada hediye alınıp verildiğinin görülmesi genel olarak hayırla tabir edilir.

Rüyanızda bir kişiye hediye verdiğinizi görmeniz; veren ve alan için hayra yorumlanır.

Bir kimsenin Rüyasında kendisine hediye verildiğini görmesi; o kimsenin evleneceğine, kişinin rüyasında kendisine yaşlı bir kadın veya erkek tarafından hediye verildiğini görmesi; o kimsenin hayra nail olacağına, kişinin rüyasında bir başkasına hediye verdiğini ve o kimsenin de bu hediyeyi kabul etmediğini görmesi; Rüya gören kimsenin kötü bir söz işiteceğine işaret eder.

Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada hediye verildiğinin veya alındığının görülmesi dedikoduya yorumlanır. Rüyanızda bir başkasında hediye aldığınızı ve fakat hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmediğinizi görmeniz; sizin birisinden kinayeli bir söz işiteceğinize ve fakat bu sözün ne için söylendiğini anlamayacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.

Rüyanızda birisine hediye verdiğinizi görmeniz: o kişinin size olan davranışlarını beğenmediğinize, rüyanızda eşinizin size bir hediye aldığını veya sizin eşinize bir hediye verdiğinizi görmeniz; ikinizin arasında bir dargınlığın çıkacağına yorumlanır.

Rüyanızda çocuklarınızdan birisinin size hediye aldığını görmeniz; o çocuğunuzun geleceğini düşünmediğinize, rüyanızda büyük bir kimsenin size hediye gönderdiğini görmeniz; işinizden ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Hediye Görmek yorumunu okudunuz. Hediye ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada H harfi ile başlayan Rüya Tabirleri H sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Hediye rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Hediye yorumları

betül

rüyamda eşimin amcasına baktığım için eşşek yüküyle hediye getirdiler evime bu iyimi

arzu

merhaba ben sevdiyim insandan hediyye aldim o bana bakiyodu bende hediyyeyi acarak agliyodum
platonik sevgi yasadim o kisiyi cok sevdim bir defasindada bana sarildigini gormusdum pisman oldugunu soylemisdi ne demek bu ya

ali

Yanmış insanların küllerini gördüm

yusuf

İş yeri müdürüm cıkarıyor yüüzüüğüünüü bana veriyordu

aytekin

ruyamda soka cikiyorum cikincada komsumla karsilasiyorum kosumun elinde bir biri guzel hediyer elime alip soruyorum bunlar ne nekadar guzeler diyorum ve uzerlerini okuyorum bunlarin hepsi bize gelmis bide annem cariyo ruyadan uyaniyorum

nezahat

Ruyamda bir devletadamina vermek içinhediye hazirliyorum amaveremeden uyanıyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ceviz Yemek Görmek | Rüyada Ceylan Görmek | Rüyada Cezve Görmek | Rüyada Çeşme Görmek | Rüyada Çığlık Görmek | Rüyada Çıldırmak Görmek |