Rüyada Hazretı alı (r.a) Görmek

Rüyada Hazreti Ali yi görmek çok iyi bir Rüya olarak yorumlanir. Onu görmek müjde haberidir. Hz. Ali efendimizi görmek, düsmanlara galip gelmeye, dinde kuvvete ve cömertlige isaret eder. Bu rüyayi alim birisi görürse ilminin artmasina da isaret eder. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi görmek, düsmanlara galip gelmeye isaret eder. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi gören kimse, ilim, bol rizik, secaat ve takva sahibi olur. Hz. Ali (R.A.) nin diri oldugunu gören kimseye, halk tarafindan hased edilir. Emirleri yerine getirilir ve sünneti seniyyeye ittiba eder.Bir kimse rüyada, Hz.Ali (R.A.) yi yasli ve silahli oldugunu görse, rüya sahibi büyük bir rütbeye erisir. Hz.Ali (R.A.) yi otuz yasim geçmis bir vaziyette gören kimsenin, isi saglam olur. Bir kimse rüyada Hz.Ali (R.A.) yi Müslümanlarin bulundugu bir sehirde üniformasiyla görse, o sehrin halki arasinda kiliç veya sözle bir fitne düser. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi, ellerinin boyali oldugunu gören kimsenin evladi kendisine yardimda bulunur. Hz. Ali (R.A.) nin savastigini gören kimse, evladina yardimda bulunur. Bir kimse rüyada Hz.Ali (R.A.) nin bir yerde oldugunu görse, orada fitne çikar.

Rüyada Hazretı alı (r.a) yorumları

Nalan

Rüyamda hazreti Ali ve hazreti Fatıma nın düğün telaşı vardı bende onların düğün telaşı ile meşguldüm


Ben ruyamda hz ali yi atını şaha kadırıyor ileriye bakıyordu

atlas

Rüyamda HZ. Ali nin mezarıı gördüm. önce bir geyikle konuştum sonra o heyik beni mezara götürdü baktım ki mezarda HZ Ali yazıyor. sonra öğrendim ki HZ Alinin mezarı kayıpmış ve bir avcı geyik avlamaya gittiğinde geyik onu mezara götürmüş o şekilde bulunmuş mezarı. tesadüf olabilir mi.

SAMED

S.A HZ ALİ (r.A) RUYAMDA BENİM ADIMA ALLAHA DUA EDİYORDU SEVDİYİM AMA KAVUŞAMADIĞIM KIZ İÇİN

ibrahim

ruyamda hz ALİ yi gordum yuzunu tam goremedım ama sesı yetti çok guzeldi

eren

sunu sormak ıstıyorum arastırdım bulamadım ruyada peygamber efendımızn kabrı serıfını tavaf edıordum bu nedemk oluyo bılgsı olan varsa nolur soylesın sımdıden herkese tesekkurler

Ahmet

öyle bir güzeldiki kimse bilemez gören bilebilir sadece ..

yasin

ben hz aliyi ramazan bayramından bir gün sonra gördüm rüyam tuaftı hz ali 3 ay boyunca oruc tutar yani 3 ay boyunca ac susuz oruc tutar ve 3 ayın sonunda bas parmagını yiyerek orucunu acar arkadaslar yardımcı olurmusunuz rüyanın yorumu nedir

NİLGÜN

ONU GÖRMEK O KADAR GÜZELDİKİ...

leyla

hz.ALİ nin kılıcını görmek ne demek çok merak ediyorum acele cevap bekliyorum

eda

halk arasında şöyle derler cennetlik kişiler öleceği zaman Hz. Muhammedi görürler. Böyle bir şey varmıdır

SERDAR

BENDE GÖRDÜM 3 ADET MEZAR VARDI SOLDAKİ MEZARI İLK MEZARI EŞELİYİP BANA GÖSTERİYORDU VE YÜZÜME TEBESÜMLE BAKIYORDU :) ONU GÖRMEK BÜYÜK BİR ŞEREFTİR BENİM İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHA :)

cemre

bir alevi olarak sevindim

KEZBAN

Rüyamda H.Z ALİ yi hasta olarak gördüm...sırtımda taşıtordum kendisini, bir evden başka bir eve götürdüm o şekilde.. anlamını bilmek isterim.

eda

HZ.ALİ GÖRMEK NE KADAR GÜZEL

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*