Rüyada Hayvan Görmek

Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela Keçi , Teke , Tavuk , at vs.)

Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu Rüya, yakında olacak düğünü haber verir.

Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir.

Rüya görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır.

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir.

Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser. Vahsi hayvanlardan birinin evine girdigini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder.

Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanir. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir.

Vahsi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayri mesru iliskide bulunur. Vahsi bir hayvani oldugunu gören, hayirsiz adamlarda dost olur. Vahsi hayvanlardan birinin kendisini çignedigini gören ihanete ugrar.

Vahsi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diger parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanir. Vahsi bir hayvani avladigini görmek, eline mal ve ganimet geçmege; elinden avini kaçirdigini görmek, bir sey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya Su verdigini görmek, cahil adamlara hizmet edecegine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayir ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi oldugunu görmek serre delalet eder.

Rüyada Hayvan yorumları

SEZGİN TOL

RÜYADA YAVRU KEDİ VE YAVRU KÖPEKLE OYNAMAK ANLAMI NEDİR

seher

evde güvercin olduğunu ve kedinin fareyi yediğini gördüm

eylul

ruyamda yirtici kaplan bahcemize giriyor bizde ondan kaciyoruz

belya

bana güzel sizi bilmem

hakan

aslan ve kaplan gordum kaplan aslandan daha buyuk

ceren

yılan derıs gormek ne anlama gelıyor ?

mustafa

ya ben rüyamda evin içinde geziyorum yerde bir poşet hareket ediyor birden içinden bir hayvan çıkıyor kanguruya çok benziyo sonra götürüyorum annemgilin yanına bu nerden çıktı diye annemgil köpek alacaklarına bunu almışlar filan

buğra

iskeletler beni kovalıyor ben kaçıyorum onlar kovalıyor

ilhami

ölmüş eşşek ve keçiyi havuza atıyorum suda canlanıyor kendim eğilip çıkaramıyorum yanımda duran cismini bilmediğim hayvana onları çıkarmasını söylüyorum oda ensesinden ısırıp çıkarıyor su ne çok temiz nede çok kirli

Kübra

At,boğa,inek,köpeğin birbirine girmesi saldırması ne demektir ?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*