Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek zenginliğin ve bolluğun habercisidir. Rüyada halı görmek, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı işaret eder.

Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.

Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.

Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı işaret eder.

Rüyada HALI, zenginlik, bolluk, kısmet, yükselme, başarı olarak yorumlanır. Halı görmek çok iyidir. Rengine, şekline, boyutuna bakarak yorumlanır.

Rüyasinda kendisi için yere yeni bir hali serildigini gören dünyada uzun bir ömre, genis bir rizka sahip olur.

Bir bilmediği yerde ve tanimadigi kimseler arasinda yere bir hali serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düsecegine isarettir.

Dürülmüs bir haliyi arkasina alip bir yere götürdügünü görmek, bütün varligini üzerinde tasiyacak derecede fakirlesecegine delalet eder.

Ebu Sait El Vaiz e göre: hali görmek dünyalikta ve rizkta genisliktir. Onun büyüklügü ve kalinligi nispetinde ömrün uzunlugu ve rizkin bollugu belirlenir. Küçüklügü kazanç azligina, yer den toplanmasi ise rizkin azalacagina delalet eder.

Ibni Sirin e göre; yere büyük bir halı serdigini ve bu halinin kendi mali oldugunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yasar. Rizkini kolaylikla temin eder. Ev halki, akrabalari ve arkadaslari ile bu halinin üzerinde oturdugunu görmek, hayir ve nimettir.

Bir yabancinin evinde bir haliyi toplanmis ve sarilmis görmek, o kisi nin gurbette ölecegine isarettir. Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda küçük ve ince bir ha li görenin hem rizki, hem ömrü az olur.

Eski ve delik bir halisi ol dugunu görenin geçiminde darlik ve hayatinda sikinti olur. Yesil renkli bir hali görmek genis bir rizka delalet eder. Halinin çiçekli ve desenli olmasi hayirdir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hali görmek, dünyaya ait seylerle tabir edilir.

Rüyada halı üzerinde yürümek, mutlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada bir taht üzerine serilmiş bir halı, kilim veya şilte gibi bir şeyin üzerine oturduğunu görmek, yolculuğa delâlet eder.

Halı rüyası, dünya malı ile tâbir olunur. Rüyada kendisi için yere bir halı serildiğini görmek, uzun ömre, geniş rızka ve güzel bir geçime delâlet eder.

Rüyada tanımadığı ve bilmediği bir yerde ayağı altına halı serilip üzerinden geçtiğini görmek, uzun bir yolculuğa ve bilmediği memleketleri görmeye işarettir.

Rüyada caminin sergilerini, halılarını görmek, şehrin hayır sahiplerine ve namaz ibadeti için camide toplanan cemaate delâlet eder.

Rüyada mescidin halılarının eskimiş ve yıpranmış olduğunu görmek, o mescidin cemaatının halinin bozulmasına delâlet eder.

Rüyada Halı yorumları

gülşen

rüyamda eşim halıları topluyor katlamadan bende yıkıcakmısım benim elimde hortumdan su akıyo

neslihan

bende rüyamda altın işlemeli hem yerde hem duvarda halı gördüm

salim

Rüyamda Bir Odada Altın Halı Görüyodum Ama Kapısı Kilitliydi
İçeri Girmek Çok İstiyodum En Son Arkamdan Bir Yabancı Gelip Bana Kapıyı Açıyodu İçeri Girip Rahat Bir Şekilde Davranmamı İstiyodu
Arkadaşlar Bilenler LÜTFEN Ne Anlama Geldiğini Söylesinler

cemile

kardesim dübleks ev yapmış cok güzel olmus diyorum icine girincede cok ufakmış inşat halınde gördüm

berna

annnenin halı topladıgını görmek

devrim

anemin yerdeki halı toplaması ve eskilerni sermesi

kübra

ruyamda teyzemin oğlu salonumuza halı getiriyordu ben diyodum bu halı güzel deyil

kardelen

çok güzeldi belki bunu yazarken eminim eleriniz agırmıştır.

turan

üç tane ozun halı toplanmiş halde gürdüm

gül

ben rüymda yeni boş bir evde uzun krem rengi bir halı gördüm ne anlama gelir ?

banu

rüyamda halılarımın banyo aynamın antremin yerlerinde ishal olmuş bir bayan akrabamın büyük abdest yaptığını gördüm ben ise halıları rulo yapıp bir kenara koydum ve evimi temizlemeye çalıştım

fatma

rüyamda ayrıldıgım eski iş yerimin patronu eşime cok büyük eskidesenli bir halı vermiş geliyorum evin duvarına eşim asmış yanında baaşka bişeylerde var ama hatırlayamıyorum ama halıyahayret ediyorum

aynurcan

ruyamda genıs guzel bır eve gelın gıtmıstım evın mutfagına annemın halısını sermıstım gozume o kadar cok guzel gelıyodurkı kımsenın ustune oturmasına ızın vermıyordum
cok sevdıgım bır arkadasım ve onun kızı halıyı ustune oturmuyorlardı halı bırden bıre ters donuyordu

ebru

Ruyada bircok hali gordum nedir acaba

emine

ruyamda elimde bi makas vardi haliyi kek dilimi gibi kare kesiyodum, ne anlama geliyo acaba..?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*