Rüyada Güneş Görmek

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması devletin tasarrufundan yahut bir görevlisinden gelecek zarara, Güneş ışıklarının her yere kaplaması umumi bollukve sevince, Güneşle konuşmak makam ve rütbeye, Güneşin düşmeyi musibete, Batıdan doğması ayıp bir iş yapmaya yahut büyük olayları haber veren bir alamete, Güneşin parlak doğup, batıdan gene parlak batması o bölge insanları için hayra, Güneş batımı, bir ömrün akşamladığı vakte, Akşam üreri gurubu seyretmek buruk sevinçlere, Güneş bazan güç ve kuvveti yanında zulmü ve gadri de olan kimseye delalet eder.

Rüyada güneş görmek, erkek çocuğunun doğmasına; bir kadının Rüyasında güneşi taşıması onun evlenmesine işarettir.

Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek, bazı kararlar almadan önce iyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.

Güneş, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Eğer güneşin battığını gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor

İşte, aşkta başarıdır. Çok güzeldir.

Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Güneşin battığını izlerseniz, birtakım kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz.

Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Güneşin battığını izlerseniz, birtakım kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz.

Rüyada Güneş yorumları

sansarkan

öncelikle merhaba rüyamda güneşin üst kısımları diken gibi yüzüme geldi bende hemen uyandım

dilay

rüyamda bizim evin camına güneş vuruyodu bende uzaktan izliyordum

Duran

Furkanın gördüğü rüyayı bende gördüm hemen hemen

didem

Güneşin altında yürüdüm piknik yapmak için

Dilan

Rüyamda gökyüzünde güneşi gördüm bana bakıp gülümsüyordu iki tane güneş vardı gökyüzünde. Teşekkürler Allaha Emanet Olun...

taşkın

güneşten bir parça koptuğunu ve yuvarlandığını gördüm kendi dükkanımıza doğru yuvarlanıyormuş

Furkan

Öncelikle Merhabalar , rüyam tam olarak şöyle gelişti ;
Ailemle yaşadığım evimizde ikem pencereden dışarıya baktığımda gökyüzünde üç tane güneş gördüm. Biri normal güneş , biri küçük ve parlak , diğeri ise biraz daha büyük ve batmaya yakın güneş gibi turuncuyu andıran renkteydi.
Çeşitli sitelerden baktım fakat beni tatmin eden bir arama olmadı. Beni bu gördüğüm rüya hakkında bilgilendirirseniz çok sevineceğim.
Şimdiden teşekkürler , iyi çalışmalar.

Mail yoluyla bilgilendirmek isterseniz : furkanakin41@gmail.com

bedriye

güneş doğup tekrar batıtor ve heryer ala karanlık oluyor kıyamet olmuş oluyor

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*