Rüyada Gömlek Görmek

rüyada Gömlek görmek

kadının Gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu duruma delalet eder.

Rüyada gömlek her ne şekilde görülürse görülsün, onun çok yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa onun çok yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir.

Gömlek, ayrılığın, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Kirli bir gömlek, bulaşıcı bir hastalığa yakalanma tehlikesinin habercisidir.

Yırtık ise sevgili ile sıkıntı, kuşku ve kıskançlıktır. Temiz gömlek, murattır.

Rüyada Gömlek yorumları

eda

rüyamda eşim yeni gömleğini çöpe atıyordu.ben atma diye bağırmaya başladım atacağım diye ısrar ediyordu.

Abdulkadir

Rüyamda bayan iş arkadaşım gömleğimi yıkıyor fakat yakası kiri kalmış.

eray

beyaz gömleğimin kol uçlarının lekeli olduğunu görüyordum ve temizleye çalışıyordum ve birileri bana birşeyler yapmamı söylüyordular nasıl temizleneceğini öyle

elif

annem rüyasında konustugum cocugun gömleğini yıkıyormuş.ne anlama geliyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Tolga

Üst üstee giyilen gömlek ne manaya gelir?

çolak

rüyamda kızıma beyaz gömlek hediye ettim


Ruyada gomlek düğümlemek..beyaz gömlek

ali

çizgili mavi gömlek giydiriyodu bir bayan eliydi ama giydirenin yüzünü göremedim gömlek uzun kolluydu

Derya

Ben rüyamda çok temiz ve güzel bi beyez gömlek giymiştim. saçlarımda sim siyah ve uzun lüle lüle uzun bir şekilde gördüm uyandiğım zaman çok mutluydum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Halhal (ayak bılezıgı) Görmek | Rüyada Halı Görmek | Rüyada Halıc Görmek | Rüyada Hallife Görmek | Rüyada Haliç Görmek | Rüyada Halife Görmek |