Gözlük Takmak

Rüyada Gözlük taktiginizi görmek, birisinden aldiginiz bir bilgi ile bir isin iç yüzünü ögrenmek firsatini buldugunuza ve durumunuzu buna göre ayarladiginiza isarettir. Ibn i Kesir e göre; Rüyada gözlük görmek, uzaktan gelecek bir habere isarettir. Camlari renkli olan bir gözlük takmak, bir is hakkinda yanlis bilgi aldigini gösterir.

Rüyada gözlük takmak, hiç beklenmedik yerden sevindirici haberler almaya işaret eder. Yine rüyada gözlük takmak, taktığını görmesi, zengin olmaya delalettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Gözlük Takmak Görmek yorumunu okudunuz. Gözlük Takmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada G harfi ile başlayan Rüya Tabirleri G sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Gözlük Takmak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Gözlük Takmak yorumları

Nazlı

Rüyamda ayrıldığım işte halen daha çalıştığımı orda olduğumu ve gözlüğümün burunluk kısmının kırılmadığını fakat parçalara ayrıldığını gördüm. İşte sırada otuyordum. İş arkadaşım bana önemli bişey söyleyeceğini söyledi. Bende ona gözlüğümü yaptırayım. Gelince görüşürüz dedim. Rüyamın tabiri için şimdiden teşekkürler.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Nuh Suresi Görmek | Rüyada AĞaÇ Görmek | Rüyada Göl Görmek | Rüyada Evlilik Teklifimi? Görmek | Rüyada Ay Tutulmasi Görmek | Rüyada Kum Görmek |