Rüyada Gol Görmek

Rüyada Göl muratla yorumlanir. Durgun ve parlak sulu bir gölde sandalla dolastigini görmek, sonucunu dört gözle beklediginiz bir olayin hemen ,hemen istediginiz biçimde halledil digi haberini alacaginiza, gölde yikandiginizi görmek, basinizda dolasan bir felaketten kurtulacaginiza isarettir. Bulanik suyu olan bir gölde elini ve yüzünü yikadigini gören, kisa bir hastalik geçirerek sonra iyilesir. Göl üzerinde göl çiçeklerinin açtiklarini görmek murattir. Bir baska rivayete görede: Göl, yolcu için yolculugun mümkün olmamasina isaret eder. Küçük göl, zengin bir kadinla tabir edilir. Bazen göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadinla tabir edilir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Gol yorumları

Hatice

Merhaba ruyamda bir kac kisi birilerinden kaciyoruz teyzem ve bir arkadasim var diger birkac kisi aklima gelmiyor ac kalmisiz ama yorgunuz hepimiz merdivenden iniyoruz gol var diyoruz burdan karsiya gecermiyiz ama suyun icinde canli inek goruyoruz tamamen icinde ve onu yemeye hazirlanan bir hayvan ama aklima gelmiyo ne oldugu giremiyoruz suya geri gidiyoruz en arkada bakiyorum teyzem merdivende kalmis kaldirip yukari diyorum cansiz oldugunu goruyorum kosup millete teyzem vefat etmis diyorum orda uyaniyorum

Rica etsem ruyami yorumlarmisiniz cok tesekurler.
Hatice

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*