Rüyada Genç Görmek

rüyada Genç görmek

Rüyada görülen genç, hisleriyle hareket eden düşmana yahut şükrü gerektiren varlık ve kuvvete, Yaşlının kendini Genç görmesi noksanlığa, Genç kadın, kendi hemcinsleri için düşmana, iş ve dünyalıkta onunla yarışan birine, İffteli, güzel kadın sevine, zayııf ve çirkin lanı üzüntüye, Bakire genç kız kazancı bol alışverişe, Genç kadının kendini yaşlı görmesi din ve itikadının güzelliğine, Yaşlı kadının kendi gençleşmiş görmesi ibadet hazzına ermesine delalet eder. Tanıdığı yaşlı bir kadını Rüyada genç gören hasta ise şifa, bedbin ise mutluluk, bahtsız ise talih bulur.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Genç Görmek yorumunu okudunuz. Genç ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada G harfi ile başlayan Rüya Tabirleri G sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Genç rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Hesap hesaba çekilmek Görmek | Rüyada Hesap pusulası Görmek | Rüyada Hevenk Görmek | Rüyada Heybe Görmek | Rüyada Heybet Görmek | Rüyada Heykel Görmek |