Rüyada Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) Görmek

rüyada Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) görmek

Rüyasinda Feryat etmek sevinçle yorumlanir. Eger korkup da feryat etmisse, bu uyanikken yapmis oldugu bir kötülükten ileri gelmektedir. Bi risinin kendisine bir fenalik yapacagindan çekinerek imdat iste mek için feryat etmisse, yaptigi bir kötülükten dolayi kanun uygulamasi ile bir ceza görecegine; eger sevdigi bir kimsenin ölümü üzerine aglayip feryat etmisse, ev halkindan kendisine karsi bir uyarida bulunacaklarina ve esiyle aralarinin açilacagina delalet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) Görmek yorumunu okudunuz. Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada F harfi ile başlayan Rüya Tabirleri F sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Feryat etmek (bağırmak, ağlamak) rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Yaban Ördeği Görmek | Rüyada Yabancı Görmek | Rüyada Yabancı Dil Konuşmak Görmek | Rüyada Yabancı Ihtiyar Adam Görmek | Rüyada Yabani Güvercin Görmek | Rüyada Yabani Kaz Görmek |