Rüyada Fare Görmek

Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok Fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bid at işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, Rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Fare Rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır. Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir.

Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir. Kirmanî ye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini göre nin ahlaksiz bir kizi olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir ka din kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Rüyada kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir. Fare, düsmanla da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder.

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur. Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar. Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder. Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.

Rüyada Fare yorumları

naz

ruyamda fareyi denizde goruyordum ve korkuyordum

masal

rüyamda 2 tane fareyi gördüm ölümüydü diri miydi tam olarak hatırlamıyorum ama onları gördüğüm an çok ağladım kimse beni susturamadı doktorlar gelip sakinleştirici yaptı pskologa götürdüler beni acaba kötü bir arkadasmı delalet

bülent

rüyada çok fare gördüm bazıları dolabın altında idrarını yapmıştı birtanei elime yaptı manaı nedir teşekkürler..

GAMZE

SELAMIN ALEYKÜM BENDE BÜYÜK BİR FAREYLE OYNUYORDUM FARENİN KUYRUĞUNDAN TUTUP YEĞENİMİ KORKUTUYORDUM HATTA

melis

ruyamda milyonlarca fareye ıslık çaldığımda hepsinin suya atladığını ğördüm bu nedemek

nisanur

çok güzel ben anneme aldım mütişti

bahar

apartmandaki kapımın öbünde onlarca fare gördüm ve sanji rüyamda bu fareleri görürken mulu gibiydim yanımda bir kaç arkdaşim daha vardı...

levent

rüyamda binlerce ölü fare gördüm nedir

Engin

Rüyamda evde 1 tane beyaz ufak fare gördüm kafasını ezdim ölmedi ve evden cıktı gitti ne anlama geliyo

melike

Rüyamda fareyi önce ölü gördüm sonra dirildi sizce nedir bu

Fatma

rüyamda et yiyorum yediğim et fare etiymiş ne demek acaba

birgül

rüyamda korkunç bir fare beni ısırdı kan aktı

rana

rüyada güzel masum bir kız çocuğu fakat cinsi fareden geliyormuş bu ne demektir gerçekten bilen bir kişi yorumlarsa sevinirim teşekkürler

rüya

Rüyamda kapı açııken aniden beyaz bir farenin portmentoya girdiğini gördüm. FAre girdiğini söyled,m herkes telaşlandı ve fare üzerinde çorap olduğu halde yürümeye başladı bir kimse onu çıkardı. Ve fareyi eline aldı. Sonra fare konuştu ve kime ait olduğunu söyledi. Meğer ev faresiymiş

cahide

Rüyamda çok renkli fare gördüm mavi kırmızın onları görünce mide bulandı

mert

fareyii yakalıyorum ama elbiseme göz yaşı düşüyor ne anlama gelir

nisev

yatağımın altında ağlayan ve kulakları düşen beyaz fare gördüm anlamı nedir

Mine

Ruyamda olmus iki fare gordum. Farelerin rengarenkti ve kuyruklari sincap gibi tuyluydu.

kevser

rüyamda 3 tane fare gördüm evde geziyorlardı

cihan

Bende ruyamda cok büyük bitane fare gurdum beni ariyordu kovaliyordu

ali

rüyamda annesinin peşinden giden bir fareyi aldım ve evdeki kedimle dost ettim fare evde beni görünce oyunlar aynuyodu rengide siyah beyaz bi fareydi kedim ve fare kucağımda yatarken uyandım

azraa

rüyamda fare yatağıma giriyordu ama ben fareyi görmedim

ahmet

rüyamda yüzlerce fare gördüm hareke halinde anlamını nedir

angel

divar uzerinde yuruyordu donquldaq fareydi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*