Rüyada Fala bakmak Görmek

rüyada Fala bakmak görmek

Falcı görmek herhangi bir şeye inanılmaya, şüphelerden çekilmeye veya bilim için kendisine uymaya hakim bir kimseye işaret eder. Falcı batıl, hoş şeylerle aldanan ve aldatan, nefsine hakim olamayan, yalan söyleyen kimsedir. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görmek; bu Rüya bütün halk için hayırlıdır. Kahinlerin kendi tabirleriyle konuştuğunu görmesi, bu Rüyayı gören kimsenin, dünyada boş şeylerle uğraşmasına, gurura ve aldanmasına işarettir.

Falcı batıl, boş şeylerle inanan ve aldatan, kendine hakim olamayan, yalancı söyleyen kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan, kimseye işaret eder. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görülmesi; bu rüya bütün halk için hayırlıdır.

Rüyada Fala bakmak yorumları

Eda

Ben oturmuş birine rüyamda el falı baktırıyodumm ondan bi gün öncedee baktırmştım yardımcı olursanz sewnirm

hatice

kahve falı :rüyamda birisi bana ve aradaşıma fal baıyordu fıncanı kapatmışdık sonra kız hemen acdı fincanı ve damat ve gelin gördü banada gösterdi ?
yardımcı olursanız sewinirim.

elnur

kahve bardagnin icinde gelin ve damat gogmek nedir

Sema

Rüyamda kahve falıma bakıyordum ve kahvemde yılan vardı.Bunun tabirini söylerseniz sevinirim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Pilot Görmek | Rüyada Pınar Görmek | Rüyada Pipo Görmek | Rüyada Pirinç Görmek | Rüyada Peygamberimizi Görmek | Rüyada Açlıktan Ağlamak Görmek |