Fala bakmak

Falcı görmek herhangi bir şeye inanılmaya, şüphelerden çekilmeye veya bilim için kendisine uymaya hakim bir kimseye işaret eder. Falcı batıl, hoş şeylerle aldanan ve aldatan, nefsine hakim olamayan, yalan söyleyen kimsedir. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görmek; bu Rüya bütün halk için hayırlıdır. Kahinlerin kendi tabirleriyle konuştuğunu görmesi, bu Rüyayı gören kimsenin, dünyada boş şeylerle uğraşmasına, gurura ve aldanmasına işarettir.

Falcı batıl, boş şeylerle inanan ve aldatan, kendine hakim olamayan, yalancı söyleyen kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan, kimseye işaret eder. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görülmesi; bu rüya bütün halk için hayırlıdır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Fala bakmak Görmek yorumunu okudunuz. Fala bakmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada F harfi ile başlayan Rüya Tabirleri F sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Fala bakmak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Fala bakmak yorumları

Eda

Ben oturmuş birine rüyamda el falı baktırıyodumm ondan bi gün öncedee baktırmştım yardımcı olursanz sewnirm

hatice

kahve falı :rüyamda birisi bana ve aradaşıma fal baıyordu fıncanı kapatmışdık sonra kız hemen acdı fincanı ve damat ve gelin gördü banada gösterdi ?
yardımcı olursanız sewinirim.

elnur

kahve bardagnin icinde gelin ve damat gogmek nedir

Sema

Rüyamda kahve falıma bakıyordum ve kahvemde yılan vardı.Bunun tabirini söylerseniz sevinirim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Et Yemeği Görmek | Rüyada Etiket Görmek | Rüyada Ev Görmek | Rüyada Ev Bahçesi Görmek | Rüyada Ev Reisi Görmek | Rüyada Ev Gibi Yerlere Girmek Görmek |