Rüyada Et yemek Görmek

Rüyada et görmek, hayir ve menfaate yorum lanir. Rüyada pismis et görmek ve yemek, kolaylikla elde edilen hayir ve menfaate, kebap edilmis et görmek ve yemek, zorlukla el de edilen menfaate, et görmek ve yemek hastaliga, et alip satmak keder ve musibete, insanin kendi etini yemesi akrabalari hakkin da dedikodu yapmaya, yenmeyecek bir hayvanin etini yemek ha ram mal yemege delalet eder. Kirmani ye göre; tencerede pismis et rizktir. Eti kebap ola rak pisirdigini görmek haram yemege, kasaptan et aldigini gör mek hastaliga, halka et dagitildigini görmek, devletin para veya esya dagitacagina isarettir. Ne oldugu bilinmeyen bir parça et gör mek musibete, taze et dedikoduya, pastirma görmek kedere delalet eder. Sigir eti ucuzluga, deve eti düsman malina, ceylan eti güzel bir ese, ördek eti mal ve nimete, kaplan eti serefe, kus eti gaddar bir adamin malina, horoz ve diger kus etleri bolluk ve berekete yorumlanir.

Rüyada Et yemek yorumları

Kevser

Ben bi şey anlamadım rüyamda pişmiş et yiyorum

Ayten

Bu rüyalarda da iyi bir şey söylenip iki satır sonra onun zıttı söyleniyor. Şimdi bu rüya iyi mi kötü mü hangisine inanalım.

murat

zişan kardeşimin ruya yorumunu şöyle yapmak isterim Anneniz sizi çok seviyor ablanızla hafif görüş ayrılıklarınız var ama anneniz öz varlıgından bir fedakarlıkla size bir hayır yada mutluluk saglaybilir

zehra

kız kardeşim etli yemek yapıp bizi yemege davet ediyor ailece yemek yedik

ece

1 haftadır kendimi babannemin ewinde et yerken ve pişmiş et görürken buluyorum.büyüklerime sorudugumda bunun iyi bir şeye işaret olmadığını söylüyolar bana.lürtfen yorumlarmısınız

yasemin

Ruymda pogaca yaptgmı sanyorum ama et tadnda oluyor

özlem

rüyamda pişmiş et yedigi mi gördüm

ali osman

rüyamda et pişirildiğini gördüm

sadri

kuzu tandır bişirip tandır ziyafi vermek

zişan

LÜTFEN RÜYAMI YORUMLAR MISINIZ ?
Rüyamda annem elinin üstünden bir parça et kesip bana yemem için ısrar etti. Babam ve annem sürekli bunun güzel olacağını savunuyorlardı. Ablam şiddetle karşı çıktı. Ben bu et parçasını alıp ateşe tutarak pişirdim ve yedim. Çok lezzetli gelmişti.

saliha

rüyamda sürekli pişmiş et yediğimi gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*