Rüyada Eşek arısı Görmek

Bakınız; Arı.

Rüyada eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er kek olarak tabir olunur. Kirmani ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser.

Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya banci askerlerin gelecegine delalet eder. Üzerine saldiran esek anlarini kovdugunu gören, düsmanindan emin olur.

Esek anlarini tutmak, öldürmek, onlardan sakinmak hayir ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada esek ansi görmek, kötü nefse ve ahlaksiz kimselere isarettir.

Bir başka rivayete göre rüyada eşek arısı görmek, faydasız şeylere bulaşmaya, kötü düşüncelere, bu hayvanları ibadet yaparken görmekse ihlassızlığa ve samiyetsizliğe, yararsız işlerde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Eşek arısı yorumları

ece

rüyamda eşek arısı gördüm eşek arıları kafama yağıyordu yolculuğa çıkcaksın dediler evet doğru yarın şeker bayramı bende adıyamana gidiceğim doğru dediler aferin ! :)

ALİ AKYÜRE

ARUMUDU AGACIN ALTINDA BİRTANE ARMUT VAR ALICAM EŞŞEK ARI SI VAR ALAMIYOM YORUM İSTİYOM

serdar

rüyamdaki eşşek arısı bni kovalıyordu sokacak gibiydi ama ben kaçıodum bu durum ne anlama geliyor?

safiye

rüyamda bir eşşek arısı bana saldırıyodu.kulağıma girmeye çalışıyordu çok korktum kovdum ve kaçtı acaba ne anlama geliyor

ayşegül

rüyamda sütün içinde eşek arıları gördüm ve bana saldırıyorlardı daha sonra da saçımdan salladıkça düştüler ve birisi beni soktu öldü beyaz bir köpeyi kovalıyordum ona süt koyacakken bunlar oldu acaba ne demek bunlar hayırlara vesile olur iyişallah

exzuma

rüyamda önce tekrar askere gıtdıgımı ve askerı kamuflaj gıydıgımı kımseye askerlıfımı bıtırdıgım anlatamadıgımı ve yıl olarakta 2004 bıtırdıgımı soyledım ondan sonra kendımı eşşek arıların ve balın oldugu bır yerde buldum ve orda bulunan baldan bır kase alarak parmağımı batırırarak yedıgımı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*