Rüyada Erik Görmek

Mevsiminde görülen Erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.

Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır. Erik toplamak emellerinize ulaşamayacağınızı bildirir.

Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ağaçta görülen erik, zenginliği haber verir. Eriğin rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.

Rüyada ve mevsiminde erik görmek ne renk olursa olsun, eger tatli ise eline mal geçecegine isarettir. Rüyada erik yedigini gören eger hasta ise iyilesir, isi bozulmus ise düzelir. Bir baska rivayete görede: Vaktinde görülmesi riziktir. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalik yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasinda erik yedigini görse hastaligi iyilesir.

Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Erik topladığınızı görürseniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Erik topladığınızı görürseniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Erik yorumları

Ali

Kendi bahçemde erik agacını birileri erik topluyordu agacını fazla ırmak yiyeceginkadar aldedim

Ali

Rüyamda kocaman yemyeşil bir erik gördüm

evin

rüyamda erik agacı goörüyordum erikleri sarıydı yanımda da biri var dı bana o erikten veriyodu

esra

agactan erik yedim

ilkcan

rüyamda erikten ısırık aldım sonra bayenmedim için çöpe attım

irem

arabada biyere giderken mevsimi olmamasına ramen yeşil sulu sulu erik gördüm üstelik büyüktü

güher

3 arkadaş ormandaydık ve derede erik ağacı vardı ikisi ağaca çıkıp erik yiyordu ben çıkmadım aşağıya düşen erikleri toplayıp yiyor ve cebime koyordum ağacın dibi hayvan dışkısı vardı üzerine düşen eriğide aldım siyah eriklerdi

cengiz

rüyamda ablamın dügünü vardı dügünde çok az kişi vardı yaşlılar vardı hep akşamdı beni 3 harfliler korkutuyordu dügünde ama görmüyordum annem dügüne gelen 2 yaşlı teyzeye okutuyorlardı benı ve kadınlar bızden 86 tane yeşil erik küçük 40 45 tane kırmızı erik büyük toplayıp getırın dıordu ben annem ile sanırım topluyorduk agactan kucuk erıklerı dallardan alıyorduk ben buyuk erık alıyordum buyuk erık cice parmagım kadar ve tombul du olgun yarısı çapraz kırmızı yarısı yeşildi bu nedir ? lütfen yorumlarmısınz

Sema Nur

Rüyamda yarısı kırmızı yarısı yeşil bir erik gördüm.Birde yatmadan önce dua etmiştim güzel bir liseyi kazanıcaksam yeşil,kötü bir liseyi kazanıcaksam kırmızı renk göriyim diye o akşamda bunu gördüm ve sizinle paylaşmak istedim :)

hasret

ruyada agcdan tatlı buyuk erıkler topladım sonra buyuklerını ben yedım dıgerlerını ablamn damadına verdım

inci

Ruyada beni seven birisiyle hem erik yiyordum hemde cebime ygiyordum

(-_-)

Men yuxuda goruremki ureyim erik isdeyor bawqasina deyrem suyun usden kecib agacdan derib getiri ama baxanda kal olur yeyende deymiw olur erik

asli

Ruyamda agacta cok erik vardi yesil ama cok fazla onlari.topluyordum okadar coktuki

Elnare

Elnare Agacdan deymis gozel sirin erikleri derib yeyirdim hatta agacin uzeri gozal eriklerle dolu idi

samet

ailemle erik yiyoduk ağaç altında bir anda erikler çürüyodu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*