Ejderha

Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakacı ateşe, Birkaç başlı Ejderha kötülük ve zararda aşırı giden sultana, Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba, Erderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar içinn yöneticiliğe sultan tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre, kadının ejder doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, Zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra, Bu yaratık bazen düşmanlığını gizleyen kimseye, Çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşmana delalet eder.

Ejderha veya buna benzer korkunç bir hayvan görmek, düşmanının hakkından gelebileceğine işarettir.

Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize.işaret.eder.

Kişinin büyük istekleri olduğunu ve bunlara nasıl erişeceğini bilmemektedir. Ejderha saldırırsa kişi, istediği şey ile ilgili yardım alacak demektir.

Rüyada ejderha görmek zafere isarettir. Rüyanizda bir ejderha görmek, düsmanlariniza karsi üstün geleceginize, ejderha ile savasip onu öldürdügünüzü görmek, rakiplerinize karsi zafer kazanacaginiza, ejderhanin size hücum ettigini si zin de kaçtiginizi görmek, rakiplerinizin sözlerine kandiginiza delalet eder. Bir ejderhayi bir vurusta ikiye bölüp öldürdügünüzü görmek, beklenmeyen bir yerden bir müjdeli haber alacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Hastanin Rüyada ejderha görmesi, ölümüne isarettir. Bir kadin rüyada ejderha dogurdugunu görse, sakat bir çocuk dogurur. Ejderhanin kendisini suya çektigini gören kimseye, devlet büyügü tarafindan yahut (C.C.) tarafindan ya da amiri tarafindan eziyet edilir. Kendisinin ejderha oldugunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Yahut güç ve otorite elde eder. Ejderhanin etini yedigini gören kimse, bir mala sahip olur. Zararsiz olarak ejderhanin kendisine dogru geldigim veya kendisine bir seyler verdigini yahut kendisiyle konustugunu görse, o kimse için meydana çikacak çok hayra isarettir. Ejderhanin adam oldugunu görmek, ordudan bir askere, ejderhanin kadin oldugunu görmek, kadin askerden bir askere isarettir. Ejderha, gözle görülen ve düsmanligini gizleyen, her türlü ser ve kötülüklerin sahibi olan bir düsmana isarettir. Bir ejderhaya sahip oldugunu gören, akilsiz bir kimseye zafer bulur.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ejderha Görmek yorumunu okudunuz. Ejderha ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri E sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ejderha rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Ejderha yorumları

yusuf

benim rüyada kötü ejderha iyi ejderha savaşiyoralrı kötü bir dile konuşuyordu be gidiyordu

güneş

ben rüyamda ejdarhaya emir veriyodum ve her dedimi yapıyodu başı ejdarha gerisi yılandııı rüyalarım bile tozutu imdattttttt :D

Aynur

Benim ejderha ruyamda bir kac gun gelib saldirdi, biz kachiyoduk ondan. sonra ben durdum ve kachmadim konustdum arkadas olduk adama donusdu ve bana bishey verdi. sanirim asik olmusdu,

ümmühan

benderüyamda ejderha gördüm ama havada uçuyordu ve 5veya 6 tane falandı bir kaç tanesi toprağa çakıldı . gerçekten korkunç )

ahmet

benim ejderha yumurta veriyordu.. 3 tane oluyorlardı.. 2 tanesi saldırırken 1 tanesi beni korumaya çalışıyordu.. :)

ertuğrul

bir gün rüyamda ejderha gördüm ve onun canını almıştım elimde kılıç ve kalkan vardı:)))

merve

aylin hanımın rüyasının aynısydı korktugum için sürekli konuşuyodum. ama ateşi yüzümü çok fazla ısıtıyordu

aylin

rüyamda ejderha yanımdaydı beni yiyecekti o yüzden sürekli koşuyordum

hacer

3 başlı sarı ejderha gördüm su başında camaşır yıkarken yanımda annem vardı cıplak vazıyetteydı (kendısı rahmetli oldu )

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Balya Sıkıcısı Görmek | Rüyada Bamya Görmek | Rüyada Banka Görmek | Rüyada Banyo Görmek | Rüyada Banyo Yapmak Görmek | Rüyada Bar Görmek |