Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek; mutlu bir evliliğe, evli iseniz çok mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Padişah gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen üstün sayılan birinden destek görür.

Rüyada padişah görülmesi mutluluk, evlilik, devlet, iş ve zenginlikle yorumlanır. Rüyada padisah görmek, yükselmeye ve ilerlemeye isarettir.

Bekâr bir kimsenin Rüyasında bir padişah görmesi; o kimsenin mutlu bir evlilik yapacağına, eğer yeni bir iş kurmak düşüncesinde ise; o kişinin kısa zamanda başarı göstererek rakiplerinden daha yüksek bir seviyeye geleceğine işarettir.

Rüyada padişah Rüyasını gören memur ise, hiç beklemediği bir sırada daha yüksek bir mevkiye geleceğine delalet eder.

Rüyada Padişah görmek, olağanüstü mutlu bir Rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına işarettir.

Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

Rüyada tahtına kurulmuş bir padişah görmek. izzete, şerefe, kuvvet ve kudrete delâlet eder.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada sultan veya padişah görmek, on iki veçhe ile tâbir olunur:
a) İmamet,
b) İlim,
c) Hitabet,
d) Şöhret,
e) Hüküm,
f) Hükme inkiyad,
g) Güzel yüz,
h) İzz ü devlet,
i) Şeref,
j) Yükseklik,
k) Nimet,
l) Kuvvet.

Rüyada adaletli bir sultanı veya padişahı görmek, dünya ve ahirette murada ermeye işarettir.

Danyal (a.s.) demiştir ki: Rüyada sultanın rüzgâra tasarrui eylediğini görmek, onun hükmünün güzelliğine ve emrinin genişliğine delâlet eder.

Rüyada başından sarığını veya elbisesinden bir şeyi padişahın aldığını görmek, rüya sahibinin malının elinden gitmesine delâlet eder. Eğer o kişi memur ise, memurluktan azledilir.

Rüyada padişahla beraber bir yorgan altına girdiğini görmek, sultandan gelecek mal ve hayra alâmettir.

Rüyada Padişah yorumları

Sıla

Rüyamda 4.muratı gördüm hasta iken ki halini bana bişeyler söylüyordu ama uğultudan duyamıodum ne dediğini ablamı nedir

ahmed

ruya de kanuni sultan suleyman gördüm ve bana yüzük mühür yediye etin

Hüseyin

Rüyamda son Osmanlı padişahını görüyorum ve yanımdaki arkadaşıma ben bunu sevmiyorum diyorum ama halbuki gerçekte severim.

tweety

Ruyamda sultan suleymanin gercegi gordum ve sabaha kadar osmanlinin hayatini.gordum

DİDEM

Rüyamda padişah görüyorum aynı zamanda duvarın yanında karanlıkta şeytanı görüyorum padişahın elini öpüyorum koltuğunun altına yaklaştıkça şeytanın eriyip yok olduğunu görüyorum

ahmet

Rüyada atatürkle santraç oynuyordum normalde santraç oynamayı biilmiyordum bana taşlarla kale savunma hattıdır at birliktir şah padişah vezirde şah yanındadır askerler ise korumak tır savaş böyle kazanılır polis oluyoz az kaldı 3 yıl kolejliler ankara

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*