Rüyada Dövme Görmek

rüyada Dövme görmek

Bakınız; Dağlamak.

Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulunacağınızı ve olayların istediğiniz gibi gelişeceğini müjdeler.

Rüyasında vücudunda Dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir.

Rüyada dövmeniz oldugunu görmek ya da baska birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayirli olaylarin içinde bulunacaginizi ve olaylarin istediginiz gibi gelisecegini müjdeler.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Dövme Görmek yorumunu okudunuz. Dövme ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada D harfi ile başlayan Rüya Tabirleri D sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Dövme rüyanız hayr olsun.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Dövme yorumları

büşra

rüyamda zorla biri bana dövme yaptırıyordu.en sonunda sol kulağımın üst tarafına siyah yıldız dövmesi yapıyorlardı.

sevinc

amcami gordum iki kolunda kirmizi ve yesil dovme vardi ve yukari doguru gidiyordu tam boynnunda ates dovmesi vardi. bu neye alamettir

Osman

bende basbakanin karisi emineyi gördüm..
acayip bi geceydi

ect

Ruyamda rte ciği görmedim ama sol kolumda kartal şeklinde dömve gördüm gömleğimi kuvırdıgımda ortaya çıkıyordu

ömer

ben de bi gün başbakanı ertesi gün dövmeyi gördüm. neye alamet ? :)) çok ciddiyim

tuba

sayın başbakan ile dövme yaptırıp yaptırmamak hususunda sohbet ediyorduk ve kendisi bana yaptırabileceğimi söyledi.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Pezevenklık etmek Görmek | Rüyada Pide Görmek | Rüyada Pıjama Görmek | Rüyada Piknik Yapmak Görmek | Rüyada Pıl Görmek | Rüyada Pılav Görmek |