Rüyada Domuz Görmek

rüyada domuz görmek haram ve yasak bir şeye işaret eder ve Rüyada domuz düşmanla tabir edilir.

Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, Domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu Rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Kötü düşmandır.

Rüyada domuz görmek, Kirmanî ye göre akilsiz likla yorumlanir. Rüyasinda bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Domuza bindigini gören, düsmana karsi üstünlük kazanir. Bir domuz ile ugrastigini gören, Alçak bir adamla agiz kavgasi eder.

Bir domuzu öldürdügünü gören, düsmanindan kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Bir çok domuz buldugunu ve onlari bir yere sakladigini gören, haram mal kazanir. Domuz yavrulari sikintidir. Bir evden domuzlari kovdugunu gören isinden ayrilir. Domuz otlattigini gören soysuz insanlar üzerine Amir olur. Eline domuz kili, kemigi, derisi geçen hayirsiz ve devamsiz mal bulur.

Ebu Sait El Vaiz e göre: rüyada domuz görmek düsmana delalet eder. Vahsi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasiz bir erkek olmaya yorumlanir. Bir yerde bir çok domuz olup, on lari kaçmalarindan korkup muhafaza etmek istedigini görmek, haram mal toplayip onlari muhafaza etmekle yorumlanir. Domuzlari bir yerden bir baska yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasinin mükemmel ve rahat olacagina isarettir. Domuzlarin basi bos dolastiklarini gören, bir yerden eline geçen mal için sevi nir. Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandigini gören, düsmanina üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkie çikar. Bir do muzun önünden dolasarak arkasina geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen domuz, düsmandir. Hanimiyle münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya disi bir domuz görse hanimim bosar.

Rüyada Domuzu görmek, ser, siddet, hayret, dehset, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun disisi, neslin çokluguna isarettir.

Eger, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse siddet görür. Bir kimse domuza rast geldigini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavusur.

Bir takim domuzlara sahip oldugunu görse, birikmis ma sahip olur. Kendisinin domuz oldugunu gören kimse dininde zillete düsmekle beraber mal, ucuzluk ve bolluga isarettir.

Eger görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazanci çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir birine isarettir. Domuzun eti, yagi veya kili yahut derisi haram bir maldır.

Domuzlarin sütunu içtigini görmek malda yahut akilda musibettir. Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düsmanina galip gelir.

Domuz ile çekistigini gören kimse zalim düsmanim yener. Domuz eti yedigini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah isler. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse içil yagmur ve doluya, dava ve düsmanlikta bulunan kimse hakkinda da, düs maninin kuvvetli ve cahil bir kimse oldugunu isarettir.

Evlenmeyi arzu eden kimse hakkinda, mizacina uygun olmayan biriyle ev lenmesine isarettir. Domuz, kadinla da tabir edilir. Bazi tabirciler rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir.

Bir kimse kebap olmus domu etini yedigini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasil olacak menfaata isaret eder, demislerdir. Yataginda disi domuz oldugunu gören kimse, yahudi kadinla cinsi münast bette bulunur.

Domuzlarin yavrulari, onlara sahip olan yahiti gören kims için ucuzluk bolluk ve ihtiyacinin görülmesi manasina gelir.

Rüyada domuz görmek yasak ve haram olan şeylere işaret eder.

Rüyada Domuz yorumları

Çiçek

Rüyada vahşi domuz başi kesmek ne demek?

ayşe

rüyada siyah beyaz domuz görmek neye işarettir ben anlamadım lütfen yardımcı olun

didem

rüyada birbaşkasının suda domuz yakaldığını görmek

nurten

rüyamda bir yerde asılı domuz eti vardı eşim o etten küçücük bir parça yemiş ufak bir parça bende ağzıma attım çok kötüydü yutmadan tükürdüm kırk kez elimi yıkadım ağzımıda kırk kez çalkalıyorken uyandım acaba ne anlama gelir

neşe

rüyamda dükkan açmışım ve içeri irerken kapının önünde domuz yatıyordu ve yanımda hiç tanımadığım bir kişi domuz seni kovalar deyip ordan kaçmaya başladık daha sonra önümüze bir tane daha çıktı

tamer

yakında evlenmek uzereyım ıkı gun önce ruyamda ılk once domuz vurdugumu sonrada tavsan vurdugumu gördüm silahla bu neye delelalettır acaba o kişiyle o evliligi yapmamalımıyım

burak

rüyada domuz üstüme üatüme geliyor ondan kaçıyordum.

ada

rüyamda kocamı siyah bi hayvan olarak gördüm herhangi bi hayvana benzemiyodu. öldü zannettim egilip baktım ve canlandı. sonra kıble ye çevirdim başını bedeninden ayırdım . sonra bissimillah dedim tekrar baktım gözlerini actı ve tekrar bana baktı . bu rüyanın anlamı nedir ?

ada

rüyada kocamı domuz olarak gördüm. kaçmak istedim kaçamadım sürekli peşimdeydi. balkondan beni gözetliyordu. durmadan bana saldırıyordu bunun anlamı nedir ?

nigar

ruyamda bir domuz benımle konushup sohbet edıyordu. acayip ruyalar goruyorum bende yaa...

emin

rüyamda domuzu ateste ceviriyorlardi
ne demektir anlami
INSALLAH HAYIRDIR

burcu

rüyamda derisi soyulmus domuz gördüm neye delalet eder?

osman

rüyada bir hiristyanla domuz yiyiyordum

irfan

rüyamda irili ufaklı siyah beyaz domuz sürüsü gördüm tam tüfeğimi alıp vurmaya çalışacaktım birden yataktan fırladım uyandığımda bir an odada tüfeğe bakındım sonra rüya olduğunu anladım .rüyamın ALLAH katında ne anlama geldiğini merak ediyorum şimdiden teşekkür ediyorum iyi akşamlar:))

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*