Rüyada Domates Görmek

Çabucak gelecek, helal kısmettir. Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Rüyada bir bahçeden domates topladığınızı veya bir satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada mevsiminde domates görmek bereket ve bolluğa işarettir. Mevsim dışında görmek ise geçim sıkıntısına işarettir.

Rüyada domates tohumu görmek, ekinlerinden hâsıl olacak rızka alâmettir. Kırmızı domates altına, yeşil domates görülmesi ise nakit paraya delalet eder.

Rüyada elini havaya uzatıp domates aldığını görmek, mülke ve nimete malik olmaya işarettir. Rüyada tamamen yetişmiş ve kemale ermiş kırmızı domates görmek, vücudun sıhhatine da yorumlanır.

Rüyada Domates Tarlası Görmek

Domates tarlası görmek, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydalara alâmettir. Rüyada domates tarlasi satın aldığını veya ona malik olduğunu görmek, servet ve mülke sahip olmaya işarettir. O kimse fakirse, zengin olur, bekarsa evlenir, talebe ise, çeşitli ilimleri tahsil eder. Eğer günahkarsa, tevbe eder ve tevbesinin meyvesini de hayır olarak görür.

Domates yemek
Rüyada mevsiminde salatalık yemek, rızık ve menfaat ile tâbir olunur. Bazen da domates yemek, kolay elde edilen rızka alamemettir.

Rüyada Domates yorumları

Sofiye

Önce yeşil biber ve limonu aynı dalda gördüm çok şaşırdım rüyamda da sonrada ileride domates gördüm dalında idi oda baya kafam karıştı

hamit

rüyamda damın üstüne domates bahçesi yapmıştım domatesler normal günümüzdeki gibi tatlı ve güzel kırmızı domateslerdi damın üstüne yaptığım domates toprağı çok kohverengi domates fidanı gür ve yeşildi bu neye işarettir.!

mutlu

rüyamda birr yığın domates gördüm içinde çörükte vardı sağlamda neye yorumlanır acaba

bircan

rüyamda birtane kırmızı dalından kopardığım domatesim vardı okadar güzel ve pırıl pırıldıki herkezden saklıyordum

safiye

rüyamda birazı kırmızı birazı reşil çok büyük domatesler gördüm bu nedemek

AHMET

RÜYAMDA KIPKIRMIZI DOMATES GORDÜM

adem

rüyamda böy le büyük bir agacın üzerin de dometeslker gördüm kızarmıştı ama tam degil

onur

ben rüyamda aşık oluyorum

Ece

Rüyamda kıpkırmızı domatesler gördüm

melek

rüyamda ölmüş annem ve babamdan bol domates ve patates aldım......

inayet

çok büyük kıpkırmızı bir domates gördüm herkese göstermeye çalışıyordum

buket

Ruyamda kirmizi domates gordum berrak bir suda yikiyodum onlari nasil yorumlanir metak ettim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*