Rüyada Doğum Görmek

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi Hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum Ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.

Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Rüyada Doğum yorumları

fatma

ruyada kız doğurmak

sima

rüyamda arkadaşım okulun lavabosunda doğuruyordu bebek sesi geliyordu çookk kötüydüü :(

zehra

rüyamda teyzemin başkabirevde doğum yaptığınıve kirli bir çocuk getirdiğinigördüm

gamze

rüyamda bir kadın gelerek benim doğumumu sen yap diyordu önümde uzanmış doğumunu gerçekleştiriyordum

safiye

rüyamda dogom yaptım ama kuzu oldu cok şaşırdım ne anlamıkı

ketrin

rüyamda isten geldim bi akrabamız doğum yapmış bizde

monika

yaa benim teyzemde gormus ruyasindaa birisi cocuk doguruyormus.......:d

düşük doğu

rüyada düşük doğduğunu duymak

fadım

ruyamda kız bebek dogum yapmısım neye gelır

funda

Ruyamda dogum yapmisim. Guya ufak oglumun aynisindan dogurmusum sonra kendi kendime diyomki ama kiz olcakdi sonra cocugun bezinden agri kontroll ediom diom ahh kizmis ama nasil kardesine benziyo diom cok tatliydi

ebru

Rüyamda erkek kardesim dogum yapiyordu :/ karni düz dü ve sanci cekiordu bagiriyordu en sonda bi kiz dogdu ama kiz cocugu bitane Barbie bebekti komik gele bilir kulaga ama cok kötü bi andi :(

semiha

rüyamda hamileymişim donra agrım tutuyor beni arabayla hastane gibi bir yere götürüyorlar ama kise ilgilenmiyor sonra hastanr agletlerini kendime takıyon agrı gelmeden dogum yaptım ve kız çocugu oldu önce aglmadı donra poposuna vurunca agladı ama çok güzeldi bu rüyamın anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim

naza

ruyamda araba ile gidib hastaneye girdim.hastanede eniwtem beni bekliyordu.ablam dom yapiyordu.annemde bawinda bekliyordu

sezeryan

Şuan hamileyim. Ruyamda Sezeryanla doğum yaptığımı gördüm ama bebeği görmedim. Karnımdaki dikiş izlerini gördüm.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*