Rüyada Doğurmak Doğmak Görmek

Rüyada bebek doğurmak, Bir kiz çocugu dogurdugunu görmek, hayra isarettir.

Rüyada Erkek çocuk dogurdugunu gören, siddetli keder ve sikintiya ugrar. Yahut fena bir söz duyar, bir rivayete göre de, ölür.

Rüyada karısının, hanımının erkek çocuk doğurduğunu görmek, eger Hamile ise kiz çocu gu doguracagina, eger degilse, keder ve sikintiya ugrayip, sonra bundan kurtulmaya; karisinin kiz dogurdugunu görmek, erkek çocuk doguracagina delalet eder.

Bazilarina göre: Rüyada erkek çocuk dogurmak kiza, kiz dogurmak erkege isarettir. Ancak bazi Rüya, rüyayi görenin durumuna göre aynen çikar. Bir rivayete göre rüya sahibi biri hakkinda sefaatte bulunup iyi söz söyler.

Ebu Sait El Vaiz e göre: Bir erkegin rüyada çocuk dogurdu gunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir agir yük altina girecegine, sonra kurtulup düsmanina üstün gelecegine delalet eder. Bir görüse göre de, bu rüya fena huylu bir esten kurtulmaya delalet eder. Bir kadinin gebe olmaksizin çocuk dogurdugunu görmesi, kocasinin zengin olacagini gösterir.

Kirmanî ye göre: Bir kadinin kiz çocugu dogurdugunu gör mesi, kocasina bir fayda gelecegine, erkek dogurdugunu görmesi kocasina keder ve sikinti gelecegine delalet eder. Cafer i Sadik a göre: bir kadin rüyasinda bir erkek çocugu dogurdugunu ve çocugun hemen konustugunu görse, dünya ve ahiretde selamete erer. Bir rivayete göre vefat eder. Bir kiz dogur dugunu ve çocugun hemen konustugunu görse, Cenabi Hakk (C.C.) ona bir çocuk ihsan eder.

Rüyada erkek bebek doğurmak
Hamile bir kadin rüyada erkek bir çocuk dogurdugunu görse, o kadin bir kiz çocugu dogurur. Bir kiz çocuku dogurdugunu görse, bir erkek çocuk dogurur.

Rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu gören kadin en sonunda ferahlik, sevinç, müjde, agirliktan kurtulmaya ve kurtulusa ermeye isarettir.

Kiz çocugu tabirce üzüntüden kurtulmaya erkek çocuk ise üzüntüye isarettir. Bu rüyayi zanaatkar olan birisi görse, onu zanaat ve isinden menedecek birtakim maniler çikar. Bu rüyayi fakir bir kimse görse, onu besleyecek ve düsünecek bir adami çabucak bulur.

EGer bu rüyayi gören adam zengin ise, zevk ve eglence yüzünden servetim muhafaza edemez ve onun isleme bakmak ve nezaret etmek için bir baskasi onun üzerine kahren tayin edilir. Bu rüyayi görenin hanimi varsa haniminin çocuk dogurmayacagina isarettir. Eger rüyayi görenin hanimi hamile ise, o kadinin erkek bir çocuk dogurmasina isarettir. Rüyayi gören düsman ve dava sahibi birisi ise, onun hakim yaninda delilinin geçerli olmamasina isarettir.

Bir kadin rüyada kendisini agzindan dogurdugunu görse, onun ölecegine ve ruhunun agzindan çikacagina isarettir. Rüyada kiz dogurmak hapis olan bir kimsenin üzüntüden kurtulmasina isarettir. Erkek bir kimse, rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu görse, hastalanir. Üzüntüden kurtarir. Düsmanina galip gelir. Kiz dogurdugunu gören kimse, her sikintidan kurtulur ve onun neslinden millet ve kabilesi için makami yüce bir kimse çikar. Hayvan dogurdugunu ve bu hayvanin kedi oldugunu görse, dogan çocuk hirsiz olur. Dogurmak sikinti ve hastaliklardan kurtulmaya, Aile ve komsulanndan aynlmaya isarettir. Dogmak rahatliga, kederden kurtulmaya, borcu odemeye ve tevbe etmeye isarettir. Kiz dogurdugunu görse, izzet, seref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylik ve sevinç içerisinde genis bir rizikla riziklanir. Rüyada dogurdugunu gören kimse, fakir ise zengin olur. Zengin ise, üzülür. Bekarsa çabucak evlenir ve hanimi bir çocuk dogurur. Hasta olan bir kimsenin çocuk dogurdugunu görmesi, onun ölecegine isarettir. Fakir, muhtaç, üzüntü ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, üzüntü, sikinti ve mihnetten kurtulmaya isarettir. Bu rüya tüccarlar hakkinda mallarinin gitmesine, misafirler hakkinda onlarin yüklerinin hafiflemesine ve akrabasinin ölmesine isarettir. Rüyada hamile oldugunu gören kimse, üzülür. Dogurdugunu görse, üzüntüden kurtulur. Rüyada kizi oldugunu gören kimse, borçlanir. Rüyada kizinin öldügünü ve onun için bir kabir kazdigini gören kimse, borcunu öder.

Rüyada Doğurmak Doğmak yorumları

feyza

dünyada tatlı ve dünyaya bereket ve boluk verir dereleri denizler taşıradır (FEYZA NIN)ANLAMI

tuba

erkek bebek doğurmak nedemeki, hamile dilim

ftrx

Erkekç çocuk rüyasına uydurma yorumlar yapma admin ben nezaman erkek çocuk görsem mal sahibi oluyorum. Milletin rüyalarını hayra yor. öleceksin şiddetli sıkıntı keder diyip adamın canını sıkma bilmiyorsan bırak bu işi başkaları yapsın.

beyzaa

bn daha 13 yaşındaa bi kızımm annemii rüyamda doğururkenn gördümm kardeşim erkekk oluyodu ama b i türlü doğmuyodu annemdee çokk mutlu gözüküyodu birazz kafamm karıştı bnim ya anlamadımm gitti hemm doğuramıyoo hemde mutluu

elif

Merhaba bende rüyamda benim bebegimi akbabımızın dogurdugunu görüyordum bebeegim erkek oluyordu ama bebeğimi doguran kadın çok acı çekmisti cok kötü bir durumdaydı ben hemen bebegimin yanına gidiyordum ona süt veriyordum sütüm çok geliyordu bebegim cok zayıftı ve şaçları yok gibiydi bende cinsiyetini ögrenmek için zıbınını açıyordum erkekti ve bebegim sütü hem içiyo hemde gögüsümü yalıyordu sanki yeni dogmamış gibiydi bende kendi kendime diyordum ben daha 15 haftalık hamileyim neden bu kadar erken doğum oldu demek ben az yemek yiyorum ki bebegim böyle zayıf falan cok tuhaf bi rüyadı nlmı nee merak ediyorum ve gerçek haytta 15 haftalık hamileyim

pervin

rüyamda cok güzel bir kız cocugu dogurduğumu gördüm ve halam erkek cocugu dogurdu.bu gece de erkek cocugu dogurdum sanırım kız cocugu geliyo ailemize :D

hazal

rüyamda erkek çocuk doğuruyordum ve adını yiğit koyuyoduk bitane daha ad koyuyoduk ve o adı hatırlayamıyorum doğumu normal yapıyorum gerçek hayatımda hiç çocuğum yok

aynur

bir başkası benim çocuk dogurdugumu görmüş acaba bunun anlamı ne dir rüya tabirinde

emine

rüyamda ölmüş dedemin mezarını üstünde yılanları ir tarafa atıyordum dedem allah etmesin kabir azabımı çekiyor acaba

Duygu

RÜYAMDA DOĞUM YAPIYORUM BEMBEYAZ KAHVERENGİ GÖZLÜ UPUZUN KİRPİKLERİ OLAN BİR ERKEK BEBEK DOĞURUYORUM.EŞİM BAŞINDA BEBEĞİ SEVMEK İÇİN CAN ATIYORUM SONRA ONU EMZİRİYORUM O KADAR GERÇEKTİ Kİ HAMİLE VE ANNE OLMADIĞIM HALDE ANNELİK DUYGUSU YAŞADIM.SABAH ÇOK GÜZEL UYANDIM.OKUDUKLARIMDAN ERKEK ÇOCUK DOĞURMAK ÜZÜNTÜ DİYEN DE VAR MUTLU OLMAK DİYENDE VAR.YORUM YAPAR MISINIZ

Münevver

Regaib kandilinin olduğu gün yani bugün gördüğüm bir rüya bir kız bebek doğuruyorum, ayakta ve ve hiç sancı çekmeden kolaylıkla. Çok güzel tombiş bir çocuk. Çok seviyorum oynuyorum onunla çok mutlu oluyorum.Sonra eşim kulağına küpe takmış görüyorum. Sonra parmak arası pembe tonlarında terlik görüyorum evin salonunda. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

birgül

hamile bir kadın rüyasında şevtali yemesi

birgül

hamilayim rüyamda kız cocugu dogurdum ve cok tatlıydı

aybüke

rüyamda annemi doğum yapmış gördüm doğurduğu çocuk erkek ve çok güzel bir bebekti adı emreydi acaba bunun yorumu nedir?

AYŞE

RÜYAM DA ONYEDİ YAŞINDAKİ KIZIMIN ÇOK GÜZEL BİR KIZ ÇOCUĞU LODU AMA SANKİ HİÇ HASTA DEĞİLMİŞ GİBİ AYAĞA KALKTI BEN ÇOCUĞU ALDIM VE YIKAMAK İÇİN BANYOYA ÖTÜRDÜM ÇOCUK KİLOLUSANKİ İKİ AYLIK GİBİYDİ ONU TEMİZLEMEKİSTEDİM YIKAMAK İÇİN TEMİZ SU ARADIM KİRLİ SUYU DÖKTÜM SONRA ONU SARIP ODAYA GETİRDİM ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDEYDİM GECE YARISI UYANDIĞIMDA RÜYANIN ETKİSİNDEN KURTULAMADIM ÇOCUK O KADAR GÜZEL DİKİ YÜZÜME BAKIŞINI UNUTAMIYORUM KIZIMDA AYNI GECE BENİM GÜZEL BİR KIZ DOĞURDUĞUMU GÖRMÜŞ SABAH UYANDIĞIMIZDA İKİMİZDE BİRBİRİMİZE ANLATTIK ÇOK ŞAŞIRDIK YORUM YAPARMISINIZ

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*