Rüyada Dirilmek ve kıyamet günü Görmek

Bir kimse Rüyada (C.C.) halkin arasini ayirip hükmetmek için onlari dirilttigi veya hesap için halki bir araya topladigini görse, Cenabi Hakk tarfindan insanlar hakkinda zuhur edecek bir adalete veya adil bir devlet baskaninin gelmesine, ya da insanlarin giörüp ve ondan taaccüb edecekleri büyük güne isarettir. Rüyada Amel defterim sag eliyle aldigini gören kimse, kurtulusa, izzete, yücelige ve zenginlige isarettir. Amel defterini sol eliyle aldigini gören kimse, günah, fakirlik ve ihtiyaç içinde helak olur. Sir at köprüsünü salimen geçtigini gören kimse siddet, ve fitne ve belalardan kurtulur. Bazen sirat insanin katedecegi sarp yerlere isarettir. Rüyada kiyamet günü olup, halkin kabirlerinden kalkarak dagilmalarim görmek, halkin menfaatleri için çarsi ve para dagilip yayilmalarina, birtakimin kazanç ve birtakimin da zarar etmelerine isarettir.

Rüyada Dirilmek ve kıyamet günü yorumları

ilknur

rüyada akşam oturmuştuk baktım pencereden güneş doğdu bende bağırdım dualar okudum ayetel kursi okuyordum

kevser

rüyamda arkadaşlarımla bir yere gitmek için hazırlanırken birden her yer titremeye başladı ve dışarıya baktığımda güneş batmak üzereydi ve kuzeydeydi. güneşin önünden altında bulutla uçan yaşlı bir adam gördüm , büyük robotlar evleri ayaklarıyla yıkarak önümüzden geçiyorlardı sonra hemen annemin yanına koştum annem kıyamet günü geldi diyerek ağlamaya başladı ve küçük kız kardeşim yerinde erkek bir kardeşim vardı. bütün şehirden çığlıklar yükseliyordu . birden her yer buzullara dönüştü bizim gibi bir kaç aile bu felaketten kaçmaya çalışıyorduk ve de kaçtık.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*