Rüyada Devlet başkanı Görmek

Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sultan.)

Rüyada Devlet başkanı yorumları

ayse

ne zaman rüyamda bir devlet büyüğü görsem, barışmak istediğim eski sevgilim bana yazdı. bu şimdiye kadar 3 defa oldu. hem de sadece benim değil, sevdiklerimin de rüyasına giriyor devlet büyükleri bu zamanlarda. sanırım bekar hanımlar için anlamı kısmet olmalı.

rabiye cey

başbakanımızı görüyorum birde yeğenimle babasını görüyorum birde kalabalık mış çok telaşeli oluyorum böyle uğraştım sabah ezanı okunduktan sonra yattıydım.yorumunu yazarsanız sevinirim teşekkür ederim...

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*